Programsız Bedava internet 2021

Programsız Bedava internet 2021

İnternetin sağladığı sayısız yarar onu daha da çekici kılarken internet ağı yokken bile telefondan girmek için alternatifler aranıyor. İnterneti paketlere dahil olarak sağlayan GSM firmaları ayrıca internet olanağı da sağlamaktadır. Türkcell, Vodafone ya da Türk Telekom fark etmeksizin programsız hallerde bedava internet olanağı sağlanmaktadır.

GSM Firmalarının Programsız İnternet Kampanyaları

GSM firmaları müşterileri düşünerek hareket etmektedir. Yeni yıl için geçerli olan 2018 için her bir telekomünikasyon firmasının sunduğu internet paketleri için bilgi vermek gerekirse Türkcell ile başlamak mümkündür.

Türkcell program gerektirmeyen GNÇ aboneleri için sağladığı bir hafta için kullanılabilen 1 GB internet olanağı vardır. Bunun için öncelikle uygulama indirmesi gerekmektedir. Diğer bir bedava internet Bip Messenger ile sağlanan üst üste beş gün aralık vermeden uygulamadan yollanılan on adet stiker ve emoji olmayan yazı içerikli mesaj ile edinmek mümkündür. Diğeri ise 4.5G uyumlu sim kartların yararlanabildiği salla kazan kampanyasıdır. 31 Aralık 2017’ye kadar yapılacak bir otomatik ödeme talimatı ile hiç bir katılım şartı bulunmadan 2GB internet kazanabilmek mümkündür.

Vodafone için sunulan programsız internet paketlerinden ilki yanımda uygulamasını her hafta ziyaret ile kazanılabilecek 250MB ve 500MB internettir. Bunun yanında kısa mesaj ya da E-fatura durumuna geçiş yapılması ile 1GB internet kazanabilme olanağı vardır. 4.5G!ye geçerek bir ay b oyunca kullanılabilecek 1G B internet kullanabilmek mümkündür.

Türk Telekom ise programsız olarak Mobil İşler üzerinden yapılacak bir yükleme ile 1GB internet kazanılabilir. 1GB internet kampanya ise 50 lira yükleme sonrası yollanılacak bir HEDIYE INTERNET’ kısa mesajının sonucunda hatta tanımlanır.

Programsız Bedava internet 2021” başlıklı yazımızda bedava internet kazanmak isteyen operatör kullanıcılarının program yüklemeden yapmaları gereken tüm işlem detaylarını aktardık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Scroll to Top