iPhone 4 Genel Özellikleri 2021

ip4

Apple akıllı telefon üreticisi tarafından telefon pazarına 2010 yılında sürülen iPhone 4 Apple firmasının göz bebeklerinden bir tanesidir.

İphone 4 Özellikleri

Bu model ile bir önceki model arasındaki en büyük fark, bu modelde ön kamera bulunmasıydı. Bir önceki modelde olmayan bu özellik kullanıcılar tarafından oldukça güzel karşılandı ve satışlarda büyük bir artışa sebep oldu.

İnternet özelliklerinden bahsetmek gerekir ise bu modelde mobil veri 3G ye kadar desteklenmektedir. Henüz 4.5G uyumu bulunmamaktadır. 5 megapixel ön kameraya sahip olan telefon ile birbirinden güzel fotoğraflar çekmek mümkündür.

3.5 inç ekran boyutuna sahip olan telefon çok büyük bir görüntü oluşturmaması ile sahip olduğu metal korumalık sayesinde oldukça sağlam bir telefon olma özelliğine de sahiptir.

”iPhone 4 Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda güncel olarak gelen ios özellikleri ile birlikte tüm detayları sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için Apple sayfasını ya da Telefon işlemleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top