HTC Desire Genel Özellikleri 2021

desire

HTC uzun zamandır üretiminde çok başarılı olduğu akıllı telefon ürünlerine her geçen gün yeni bir model ekliyor. Genel olarak tasarımlarını bir seri şeklinde sunan bu marka ekranındaki hassasiyet ile tüm kullanıcılarının en çok tavsiye ettiği ürün olmuştur.

HTC Desire Özellikleri

HTC Desire serisinin en gözde modellerinden olan 820 ikiz ön kamerası ile sizlere üstün selfie deneyimi sunacak ister 8MP ister 13 MP kamerasını seçin siz nasıl isterseniz öyle bir görüntü sunacak. 5,5’’ ekranı ile görsel içeriklerin arttırılacağı bu telefon stereo hoparlörü ile müzik dinletilerine de kalite sunmaya hazırlanıyor.

Pek çok operatör tarafından kampanyalı fiyatlar ile sunulan HTC teflonlarını kullandıktan sonra çizilme sorununun da tarihe karıştığını göreceksiniz.

HTC Desire Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda Desire modeline ait tüm detayları ve işletim sistemi ile birlikte gelen son güncellemeleri sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için HTC web sitesi üzerinden bilgi edinebilir ya da web sitemizde yer alan güncel içeriklerden bilgi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S Özellikleri

Scroll to Top