Samsung Galaxy S Genel Özellikleri 2021

galaxy s 1

Samsung telefon teknolojisinin ilk ortaya çıkmaya başladığı zamanlardan bu güne sektörde sürekli olarak isminden söz ettirmeyi başaran nadir firmaların başından gelmektedir.

Samsung Galaxy S Özellikleri

Günümüzdeki akıllı telefon teknolojisine de çok başarılı bir şekilde ayak uydurmayı başaran samsung firması akıllı telefon ürünlerini genel anlamda galaxy serisi ismi altında toplamıştır.

Galaxy akıllı telefon serisinin ilk üyesi Galaxy S marka samsung akıllı telefondur. Bu akıllı telefonu en büyük rakibi Apple ürünü olan iPhone a rakip olarak piyasaya sürülmüştür.

Bu modelde Wi-Fi ve bluetooth özellikleri mevcut olup telefon aynı zamanda 3G ye kadar mobil veri desteğine de sahiptir. Bunun yanı sıra süper amoled ekrana sahip olan model bulunduğu döneme kıyas ile oldukça iyi özelliklere sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy S Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda Galaxy S modeline ait bilinmesi gereken tüm detayları en yeni işletim sistemi güncellemeleri ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi almak için ana sayfamız üzerinden en güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note

Scroll to Top