Bedava Netflix Hesabı Alma 2022

Bedava Netflix Hesabı Alma

Televizyon, bilgisayar, akıllı telefon kullanımı günümüzde yaygın kullanımıyla, dizi ve film izleme alışkanlığımızı değiştirdi. Netflix Dünya’da hem de ülkemizde en çok film ve dizi izlenilen uygulama olarak bilinmektedir. Bedava Netflix hesabı alma yöntemiyle kullanıcılar para vermeden Netflix dizilerini ve filmlerini izlemeyi istiyorlar. Elbette bedava Netflix hesabı alma için bazı yöntemler yok değil. İşte bedava Netflix izleme yöntemleri…

 

Bedava Netflix Hesabı Alma

Netflix daha önce ilk üyelikte kullanıcılara 30 gün ücretsiz deneme hakkı veriyordu. Özellikle bu kampanya olduğunda bedava Netflix hesabı alma kolay bir işlemdi. Kullanıcılar devamlı farklı Netflix hesapları açarak süreleri uzatıyordu. Fakat Netflix ip kontrolü ve çekirdek kontrolü sayesinde aygıt üzerinde fazla hesap açanları buldu. Yakaladığında kullanım süresini devre dışı bırakarak ödeme ekranına yönlendiriyordu.

Şimdi ise 30 günlük deneme süresi yokken, mecburen insanlar ücretle Netflix izliyorlar. Fakat bazı forum ve paylaşım siteleri üzerinden hesap paylaşımı yapıldığı görülmektedir. Bir çok mail adresi ve şifre kontrol edildiğinde hesapların kapatıldığı görülüyor. Warez sitelerinde Netflix APK ile direk olarak bağlantı kurulmaktadır. APK sayesinde giriş yapmadan arayüz içinde yer alan tüm dizi ve filmleri izleme fırsatı sunmaktadır.

  • Warez siteleri
  • Hesap paylaşım siteleri
  • APK siteleri

Bedava Netflix hesabı sağlayan siteler olarak bilinirler. İçerisinde hesap paylaşımı yapan ve hileli APK sunan siteler bulunmaktadır. Fakat bir çok hesabın devre dışı olduğu görülmektedir. Çalışan bir hesap bulunması oldukça zordur. Çünkü aylık ödeme yapılan bu hesaplara sonuçta bazı insanlar ödeme yapıyorlar. Onlarda belirli bir süre sonunda hesaplara para ödemediğinden devre dışı kalmasını sağlıyorlar.

Warez sitelerinde ise Netflix hileli APK ile sunulan uygulamalar bulunmaktadır. Bir sonraki güncellemeye kadar bedava izlemeye imkan veriyorlar. Fakat bunun için ‘’ bilinmeyen kaynaklar ‘’ devre dışı bırakılmalıdır. Buda bazı güvenlik sorunlarına akıllı cihazınızda karşınıza çıkartabilir. Bilmediğiniz alanlardan APK indirirken, antivirüs korumasıyla dosyanın yüklenmeden taranması önerilmektedir.

 

Netflix Güncel Premium Hesaplar

Platform bazında Netflix güncel premium hesaplar aktif bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Sizler için bazı özel paylaşım alanlarından aldığımız Netflix hesaplarını paylaşacağız. Aşağıda belirtilen hesaplar farklı kişilere aittir. Ödemeleri yapıldığı sürece bedava izlemeniz kolay olacaktır. Fakat hesaba girdiğinizde şifre ve profil değiştirme yöntemlerini kullanmayın. Bu hesaba giren diğer kullanıcılara sorun yaşatacaktır.

Hesaplar farklı ülkelerden alınan çalışan hesaplardır. Fakat kullanım süreleri ve şifre değişiklikleri yapıldığında kullanılamaz duruma gelirler. Sonuçta bu hesaplara farklı kişilerin ödeme yaptığını unutmayın. Özellikle bu tarz hesaplara girildikten sonra yalnız film ve dizi izleme yoluna gidin. Şifre değiştirme ve profil oluşturma sayfalarına dokunmayın. Çünkü hesap sahipleri gerek gördüğünde bütün ayarları değiştirecektir.

 

Vpn İle Bedava Netflix İzleme

Bedava Netflix Hesabı Alma 1
Bedava Netflix Hesabı Alma 1

Bedava Netflix hesabı alma yöntemlerinden biride Vpn kullanımı olarak biliniyor. Farklı ülkelerin Vpn adresleri sayesinde ücretsiz deneme sürümü elde edilmektedir. Fakat kaliteli bir Vpn uygulamasıyla bunu yapabilirsiniz. Sektörde kaliteli Vpn uygulamaları 30 günlük deneme süresini farklı bir lokasyon üzerinden vermektedir. Vpn ile bedava Netflix izleme için aşağıda önerdiğimiz Vpn uygulamalarını tercih etmeniz önerilmektedir.

  • PrivateVPN
  • Surfshark
  • NordVPN
  • CyberGhost
  • ExpressVPN

Netflix Vpn ile izleme adımında en çok tercih edilen Vpn uygulamalarıdır. Kolay kullanımları ve çoklu VPN ülke adresleri ile kolay kullanım sunarlar. Üstelik bir çoğu ücretsiz kullanımda hiçbir ücret talep etmeden bunu sağlıyor. Yalnız bazı ülkelere verilen VPN adresleri şifreli olacaktır. Onları açılması için aylık ufak tutarlarda bir ödeme yapılması gerekebilir. Fakat ödeme yapmadan uzun süre trial versiyonları ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top