Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom tarafınca sağlamış olduğumuz 2 GB bedava internet paketi, TV8 teklifine özel olarak kullanılan paketlere ücret alınmaksızın bedava internet hizmetini sunmaktayız. Sağlamakta olduğumuz internet kampanyasında belirtilmiş olan herhangi internet paketlerinden birisini kullanan abonelerimize 12 ay süresince 2GB bedava internet vermekteyiz. Vermekte olduğumuz bedava internet kampanyası sayesinde toplam 24 GB internet hakkınız bulunmuş olacak ve bu hakkınızı kullanırken herhangi hiçbir ödeme yapmayacaksınız.

Türk Telekom TV8 2GB Bedava İnternet Paketi Başvurusu

  • Bu kampanya yalnızca 19 Nisan 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasındadır. Belirtilmiş olan tarihler dışındaki abonelikler geçerli sayılmamaktadır.
  • Bu hizmetten yararlanmak için TV8 2GB yazarak 5555’e mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetlerine ulaşarak kayıt olabilirsiniz.
  • Bu internet fırsatlarından belirtilmiş olan tarihler arasında yeni hat almış ya da numara taşıma hizmeti ile O Ses Türkiye, Survivor, Prime O Ses Türkiye, Prime Survivor tarifelerine geçiş yapacak olan aboneler yararlanabilmektedir.
  • Sağlanmakta olan bu internet paket tarifleri abonelere 12 ay kontrat anlaşması dâhilinde verilmektedir.

Türk Telekom İle Sağlanan Bedava İnternet Hizmeti Özellikleri

Sağlanmış olduğumuz bu kampanyalar faturalı aboneler için geçerli olmamakta ve sadece yeni faturalı müşterilere açık olmaktadır. Sağlanmakta olduğumuz çeşitli fırsat paketlerinden, müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanması amaçlanmaktadır. Sağlanmış olan hediye internet bittikten sonra hatta başka internet ya da internet paketi yer almazsa gerekli koşulların karşılanması için fiyatlandırma ek ücret tarifesi ile gerçekleştirilir.

Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

 

Scroll to Top