Vodafone TV Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası 2021

Vodafone TV Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

Kullanıma açtığımız TV bedava internet kampanyasıyla televizyon izlemeye düşkün müşterilerimizi unutmadığımızı göstermiş olduk. Uygulama mağazasından indireceğiniz vodafone tv uygulamasıyla mobil cihazlarınızdan dilediğiniz kadar televizyon izlemeniz mümkündür. Tabi bunun için mailinize gelecek olan doğrulama kodunu aktive etmeniz gerekecektir. Ardından televizyonunuz artık mobil cihazlarınızda olacaktır.

Vodafone TV Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

TV Bedava İnternet Vodafone Kampanyasının İçeriği!

TV bedava internet uygulamamıza ilk kez kayıt oluyorsanız ilk aydaki kullanımlarınızda sizlerden ücret almadığımızı bilmelisiniz. Yalnız ilk ay ücretsiz kullanabileceğiniz internetleriniz, mevcutta bulunan internet tarifeniz varsa onun üzerinden düşecektir. Mevcut internetiniz yok ve Wifi ile bağlantı kuruyorsanız o halde de Wifi üzerinden düşüm söz konusu olur. Vodafone tv internet kampanyası ile izleyip beğendiğiniz programları sevdiklerinizle sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz yahut işaretleme yapıp sonradan takip edebilirsiniz. Ayrıca sizin için önemli olan programları isterseniz uygulamanın hatırlamanızı sağlayıcı özelliği ile kaçırmadan tam zamanında izleyebilirsiniz. Bir de ücretsiz ilk ay kullanımınızın ardından bu şahane paketi kullanmak isterseniz 5 TL kadar küçük bir ücret karşılığında paketinize sınırsız internetiyle devam edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

  • RED tarifeniz varsa TV uygulaması yalnızca mobil internetteki düşümlerle kullanabileceğiniz zira isterseniz 5 TL ile satın alabileceğiniz şekilde yanınızda olacaktır.
  • Uygulama yalnız yurtiçinde geçerli olmakla birlikte içeriğindeki kanallar anlaşması olan kanallardır, silinemez ve ekleme yapılamaz.
  • Uygulamadaki internet içeriğine TV dışındaki kullanımlar dâhil değildir.
  • Uygulamanın istenildiğinde iptali mümkündür.

Vodafone TV Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda Vodafone TV için hediye internet kampanyasından nasıl faydalanılacağına dair tüm yapılması gereken işlemleri detayları ile birlikte anlattık. Takıldığınız konularda bilgi almak için yorum yapabilir, ana sayfamızı ziyaret edebilir ya da vodafone.com.tr adresine gidebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet

Scroll to Top