Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası 2021

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası 2021

Vodafone durmuyor durdurmuyor. Cebinize uyacak kartlarla yani kampanyaların en güzeliyle karşı karşıyasınız. Peki, cebinize uyacak olan kartlar sizlere ne tür avantajlar sağlayacak?

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Daha ayı dolmadan biten ve sizleri yarı yolda bırakan paketleriniz olduğunda yeni paket yapmanıza gerek bırakmayan sadece elinizdeki birkaç TL ile idare etmenizde sizlere yardımcı olacak paketlere ihtiyacınız olacaktır değil mi? İşte bu zamanlarda sadece bozukluklarınızla dahi cebinize uyan paketler dâhilinde idare edebileceksiniz.

İdarelik yaptığınız zor zamanlarda yanınızda olan paketleri illa ki alır almaz kullanmanıza da gerek kalmayacak. İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz kartlar ile nasıl isterseniz öyle davranabilirsiniz.

İhtiyacınıza Dair Ceplerinizi Düşünen Kartların İçeriği!

İster 1 gün ister 4 saat isterseniz de 1 haftalık geçerliliği olan kartlardan istediğinizi alabilir istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • 1 TL ile sizleri kurtaracak bir kampanya tanıyor musunuz? Tüm yönlere 15 dakikanızın 100 MB internetinizin ve 100 kısa mesajınızın olduğu bir günlük geçerliliği olan kartlarla artık sizleri kurtaracak bir kampanya tanıyorsunuz.
  • İnternetin 200 megabaytının Twitter ile Facebook’da artı bir de 1000 megabaytının içerisine dâhil olduğu bir kart da 2 TL tutarındaki kartınız olacaktır.
  • 4 saati kapsayan 3 TL tutarındaki kartla 1 GB boyutunda elde edeceğiniz internetiniz olacak.
  • Son olarak bir haftayı kapsayan 5 TL değerinde bir kart vardır ki bu kartta internet boyutu 500 megabayt, 100 dakika ve 500 kısa mesaj bulunmaktadır.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Her Yöne 750 DK Kampanyası

Scroll to Top