Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet Kampanyası 2021

Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet Kampanyası 2021

Evlerimizde wifi ile bedava internet hizmetinden faydalandığımız gibi dışarıda da wifi ile internete bağlanmak isteyenler için, Vodafone cepte wifi internet paketi sayesinde dışarıda da internetten yararlanabileceksiniz. 20 GB limitli olan internet paketinden ister mobil cihazlarınızdan ile isterseniz de bilgisayarlardan kullanabilirsiniz.

Vodafone Cepte Wifi 20 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

  • Bu pakete SMS ile başvuru yapılamaz.
  • İnternet paketine katılmak için Vodafone Cep Merkezlerimizden yardım alabilirsiniz.
  • Sağlamış olduğumuz paket kapsamı yurtiçinde geçerli olup, yurtdışındaki kullanımlarda ek ücret alınmaktadır.
  • Mevcut olan internet paketiniz bittikten sonra kullanmış olacağınız her 1gb internet için 9 TL faturanıza yansır.
  • Cepte wifi internet kullanımında verilecek olan cihaz 4,5 uyumludur.
  • Pakette bulunan internet haklarınızı başka hatlara transfer edemezsiniz.
  • Vermiş olduğumuz internet paketi faturalı tarife olduğu için, faturanı çıktıktan sonra ödemeyi yapmanız gerekir. Ödeme yapılmadığı takdirde hat kısıtlanır ve internetiniz kesilir. Hat kısıtlandığı takdirde ise sonraki ay çıkacak olan faturanızda kısıtlama açma ücreti yansıtılır.
  • İnternet için size verilecek olan cihaz 100 gram ağırlığında ve boyutu 96x59x12.3mm’dir

Vodafone Cepte Wifi Bedava İnternet Özellikleri

Vodafone ile verilen cepte wifi bedava internet paketine, 24 ay kontrat yaparak sahip olunur ve en fazla 20 GB limitlidir. Sağlamakta olduğumuz bu hizmet ile size vermiş olduğumuz cepte wifi aboneliğini yine verdiğimiz özel cihazdan yararlanarak wifi alanı kapsamında internetinizi yanınızda taşıyabilecek ve kullanabileceksiniz.

Vodafone Cepte Wifi 20 GB internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda 20 GB internet kampanyasından faydalanmak için yapılması gerekenleri tüm detayları ile birlikte anlattık. Daha detaylı bilgi almak için vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilir, ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınız en kısa zamanda editörlerimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top