Vodafone Faturasız Ek İnternet Paketleri 2021

Vodafone Faturasız Ek İnternet Paketleri 2021

Vodafone faturasız kullanıcıları için ek internet paketi fırsatları her bütçeye uygun bir şekilde sunulmaktadır. Bu paketlerin ücretlerine göre özellikleri ve avantajları değişiklik gösterebilmektedir. Vodafone ek internet paketleri arasından bazıları sadece ek pakete ihtiyaç duyduğunuz ay için verilirken, bazıları her ay mevcut tarifenizle birlikte yenilenmektedir.

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Vodafone tarifenize ek internet paketleri arasından en çok tercih edilen kampanya seçeneği “Doldur” kampanyası kapsamında sunulan paketlerdir. Doldur kampanyası haricinde, Vodafone firması tarafından günlük ve haftalık ek internet paketleri de sunulmaktadır. Ayrıca firmanın müşteri portföyünün ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı ek paketler de bulunmaktadır. Bu ek paketlerden bazıları ve genel özellikleri şu şekildedir:

 • Vodafone Video Pass : Bu ek paketin en avantajlı yanı Youtube ve İzlesene uygulamalarının kullanımında internetten harcamamasıdır. Paket siz iptal edene kadar her ay tekrar etmektedir. Paketin güncel fiyatı 29 TL’dir.
 • Haftalık 500 MB Paketi: 7 TL karşılığında satın alınabilmektedir. 1 hafta geçerli olacak şekilde 500 MB ek internet verilmektedir.
 • Haftalık 1 GB Paketi: 12 TL karşılığında satın alınabilmektedir. 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB ek internet verilmektedir.
 • Avantajlı 1 GB Paketi: Aylık olarak geçerli 1 GB internet paketi verilmektedir. Paket için belirlenen fiyat 19 TL’dir.

Ayrıca Vodafone mobil ödeme açma detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Doldur Paketleri

Vodafone Doldur ek internet paketleri, tarifenize ek olarak sunulan ve tarife bitişine kadar geçerli paketlerdir. Doldur paketleri tekrar etmemektedir. Doldur kampanyası kapsamında kullanabileceğiniz Vodafone ek internet paketi seçenekleri şu şekilde belirlenmiştir:

 • Doldur 3 GB Paketi: 3 GB internet verilmektedir. Paket için belirlenen güncel fiyat 12 TL’dir.
 • Doldur 2 GB Paketi: 2 GB internet verilmektedir. Paket için belirlenen güncel fiyat yine 12 TL’dir.
 • Doldur 1 GB Paketi: 1 GB internet verilmektedir. Paket için belirlenen güncel fiyat 2 ve 3 GB’lık paketlerde olduğu gibi 12 TL’dir.
 • Doldur 4 GB Paketi: 4 GB internet verilmektedir. Paket için belirlenen güncel fiyat 18 TL’dir.
 • Doldur 5 GB Paketi: 5 GB internet verilmektedir. Belirlenen güncel fiyat 4 GB’lık pakette olduğu gibi 18 TL’dir.
 • Doldur 6 GB Paketi: 6 GB internet verilmektedir. Bu paket için de 18 TL fiyat belirlenmiştir.
 • Doldur 7 GB Paketi: 7 GB internet verilmektedir. Paketin güncel fiyatı 24 TL’dir.

Vodafone Freezone Ek Paketler

Vodafone Freezone ek internet paketleri, gençlerin internet kullanım alışkanlıkları analiz edilerek özenle hazırlanmış paketlerdir. Vodafone ek internet paketleri kapsamında Freezone kullanıcılarına birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır:

 • Gamer Video Paketi: Paket kapsamında her ay hediye kazanma imkanı sunulmaktadır. Gamer Video paketinin en önemli özelliği Youtube ve Playz uygulamalarının internet paketinden harcanmadan kullanılabilmesidir. Paket için belirlenen güncel fiyat 20 TL’dir.
 • Haftalık Gamer Video Paketi: Bu paket kapsamında da Youtube ve Playz uygulamaları internet paketinden harcanmadan kullanılabilmektedir. Haftalık olarak sunulan bir pakettir. Paket için belirlenen güncel fiyat 12 TL’dir.
 • Aylık İletişim Pass : Paket için belirlenen güncel fiyat 10 TL’dir. İptal edilmediği takdirde yenilenmektedir. Paket kapsamında Whatsaap ve Facebook Messenger uygulamaları ücretsiz olarak internetten harcanmadan sunulmaktadır.
 • Haftalık İletişim Pass: 4 TL’ye satın alınabilen bir pakettir. Haftalıktır ve tekrar etmemektedir. Whatsapp ve Facebook uygulamaları internetten harcanmadan kullanılabilmektedir.
 • Günlük İletişim Pass: Günlük bir pakettir ve tekrar etmemektedir. 1 TL karşılığında satın alınmaktadır. Whatsapp ve Facebook uygulamaları internetten harcanmadan kullanılabilmektedir.

Bu paketler haricinde Vodafone Freezone kullanıcıları Doldur kampanyası kapsamındaki paketlerden de yararlanabilmektedir.

Vodafone Faturasız Sınırsız İnternet Paketleri

Vodafone faturasız hatlar için sınırsız internet paketi hizmeti şu an için sunulmamaktadır. Faturasız hat kullanıcılarının internet paketi tarifelerini arttırmak için kullanabileceği seçenekler, ek internet paketleridir. Vodafone faturasız paketleri arasında oldukça yüksek GB veren paket seçenekleri bulunmaktadır. Paketiniz bittiği takdirde ek internet paketi alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz. Bunun yanında, iptal edilene kadar devamlı yenilenen ek paketler de internetinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Vodafone Taraftar Destek Ek Paketleri

Vodafone taraftarlar için sunulan paketler, taraftarların takımına destek olurken fırsatlardan yararlanmalarını sağlayan paketlerdir. Vodafone taraftar destek paketleri şu şekildedir:

 • Karakartal 9 TL Destek Paketi: Aylık 2 GB sosyal medya platformları için internet tanımlanmaktadır. Ayrıca Beşiktaş takımının kazandığı maç başına 500 MB daha sosyal medya paketi verilmektedir. Bunun yanında Kartal Yuvası mağazası ve Yemeksepeti uygulamasında da indirim yapılmaktadır.
 • Karakartal 5 TL Destek Paketi: Aylık 1 GB sosyal medya kullanım paketi tanımlanmaktadır. Ayrıca Beşiktaş takımının kazandığı maç başına 250 MB daha sosyal medya paketi verilmektedir. Bunun yanında Kartal Yuvası mağazası ve Yemeksepeti uygulamasında da indirim yapılmaktadır.

Vodafone Faturasız Paketleri

Vodafone faturasız hat paketleri kapsamında kişinin ihtiyaçlarına uygun yüzlerce teklif bulunmaktadır. Ayrıca Vodafone firması, kullanıcılarına özel teklifler de yapabilmektedir. Vodafone hattını yeni kullanmaya başlayan kişiler için sunulan paketler de oldukça avantajlıdır. Bu paketlerden bazılarının ücretleri ve genel özellikleri şu şekildedir:

 • Yenilenen 1500: Bu paket kapsamında 1500 dakika, 250 SMS ve 500 MB internet toplamda 22 TL’ye sunulmaktadır.
 • Yenilenen 2 GB: Bu paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 2 GB internet 25 TL’ye sunulmaktadır.
 • Yenilenen 4 GB: Bu paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 4 GB internet 30 TL’ye sunulmaktadır.
 • Yenilenen 6 GB: Bu paket kapsamında 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet 35 TL’ye sunulmaktadır.

Vodafone Faturasız Freezone Tarifeleri

Vodafone faturasız hat Freezone paketleri, 26 yaşından küçük kişiler için sunulmaktadır. Vodafone Freezone kampanyası kapsamında sunulan bazı fırsat paketleri şu şekildedir:

 • Saçma Güzel 4 Paketi: Paket kapsamında 4 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS sunulmaktadır. İnstagram, Spotify gibi bazı uygulamalar arasında yapılacak 1 uygulama tercihi ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Whatsapp uygulaması ise sınırsız olarak kullanılmaktadır. Paket için belirlenen ücret ise 22 TL’dir.
 • Saçma Güzel 10 Paketi: Paket kapsamında 10 GB internet, 750 dakika ve 100 SMS sunulmaktadır. İnstagram, Spotify gibi bazı uygulamalar arasında yapılacak 1 uygulama tercihi ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Whatsapp uygulaması ise sınırsız olarak kullanılmaktadır. Paket için belirlenen ücret ise 35 TL’dir.
 • Saçma Güzel 14 Paketi: Paket kapsamında 14 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS sunulmaktadır. İnstagram, Spotify gibi bazı uygulamalar arasında yapılacak 1 uygulama tercihi ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Whatsapp uygulaması ise sınırsız olarak kullanılmaktadır. Paket için belirlenen ücret ise 43 TL’dir.

Vodafone faturaya ek telefonlara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Dakika Paketleri

Vodafone faturasız hatlar için tarifeye ek dakika paketleri günlük, haftalık ve aylık olarak sunulmaktadır. Bu paketler şu şekildedir:

 • Cankurtaran 100 DK: Günlüktür. 4 TL karşılığında sunulmaktadır.
 • Büyük seçim 250 DK: Aylıktır. 6 TL karşılığında yenilenmektedir.
 • Büyük seçim 500 DK: Aylıktır. 6 TL karşılığında yenilenmektedir.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone faturasız hatlar için mesaj paketleri, genellikle aylık olarak sunulmaktadır. Bu paketler kapsamında sunulan SMS miktarları ve fiyatları şu şekildedir:

 • Doldur 1000 SMS: 12 TL karşılığında 1000 SMS verilmektedir.
 • Doldur 5000 SMS: 12 TL karşılığında 5000 SMS verilmektedir.
 • Büyük Seçim 1000 SMS: 5 TL karşılığında 1000 SMS verilmektedir.

Bu paketler Vodafone ek internet paketlerinin yanında da kullanılabilmektedir. Vodafone’un ek paket yapmak konusunda herhangi bir sınırlaması bulunmamaktadır.

Vodafone Faturasız Ek İnternet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda ek paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top