Vodafone En Fazla İnternet Veren Paketler 2021

Vodafone En Fazla İnternet Veren Paketler 2021

2020 yılında Vodafone en fazla internet kullanımı sağlayan paketler şu şekildedir;

  • Red’li 10 Paketi
  • Red’li 15 Paketi
  • Red’li 15 Plus Paketi
  • Faturasız Süper Kolay 10 GB Paketi
  • Faturasız FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketi
  • Online Genç S
  • Faturasız FreeZone Saçma Güzel 10 GB Paketi
  • Online Genç L
  • Red’li 20 Plus Paketi 2020 müşteriler için Vodafone en fazla internet veren paketler kapsamında hizmete sunulmuştur.

En Fazla İnternet Veren Paketler 2021

Vodafone Faturasız Süper Kolay 10 GB Paketi Nasıldır?

Faturasız Süper Kolay 10 GB paketi ile Vodafone dünyasına yeni gelen müşteriler 10 GB internet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Yurt içi her yöne 750 Dakika, yurt içi her yöne 250 SMS pakete dâhil olacaktır. Vodafone Faturasız Süper Kolay 10 GB Paketine gelen müşteriler tarifenin içeriğindeki haklardan 28 gün boyunca faydalanabilecektir. 28 günün sonunda paket tekrar etmemektedir. Müşteriler Vodafone Faturasız Süper Kolay Paketini toplamda 20 kez satın alabileceklerdir. Bu paketin aylık süresi 40 TL olarak yansıtılacaktır.

Vodafone FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketi Nasıldır?

2020 Vodafone FreeZone Saçma Güzel 14 GB paketi ile aylık 14 GB internet kullanımı mevcuttur. Paket kapsamında her yöne 750 dakika her yöne 250 SMS kullanım olacaktır. Vodafone müşterileri pakete geçiş işlemini tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girerek içlerinden bir tanesini seçebileceği, İnstagram, Gamer Video veya Müzik paketleri mevcut olmaktadır. Üstelik seçilen bu paketler ay boyunca internet kotasından yemeyecektir. Bunların yanında sınırsız WhatsApp kullanımı da söz konusu olacaktır.

Vodafone Faturasız FreeZone Saçma Güzel 14 GB Paketinden İçişler Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Paylaşımı sisteminden TCKN ve YKN doğrulamaları yapılmış yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arası faturasız aboneler faydalanacaktır. Paket ücreti ise aylık olarak 43 TL olacaktır.

Vodafone en fazla dakika veren paketlere yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Red’li 20 Plus Paketi Nasıldır?

Vodafone Red’li 20 Plus paketi ile aylık olarak 20 GB internet kullanım hakkı mevcut olacaktır. Vodafone en fazla internet veren paketler bünyesinde müşteriye sunulmuş Red’li 20 Plus paketinin aylık ücretlendirmesi 125 TL olacaktır. Bunun yanında pakete ek olarak her yöne 3000 dakika ve her yöne 250 SMS kullanım hakkı olacaktır.

Vodafone Red’li 20 PLUS tarifesi içerisinde yer alan kampanya sayesinde Vodafone kullanıcıları ve diğer operatör kullanıcıları ile sınırsız konuşma imkânına da sahip olabilirken, aynı zamanda Vodafone Pass (İletişim, Müzik, Video ve Sosyal Pass) uygulamalarından da ücretsiz faydalanır.

Vodafone Red’li 15 Paketi Nasıldır?

Vodafone ile Red’li 15 paketi kapsamında 15 GB internet kullanımı mevcuttur. 15 GB internetin yanında her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS pakete dâhil olacaktır. Red’li 15 paketinin aylık kullanım ücreti ise 79 TL olmaktadır. Vodafone Red’li 15 tarifesi içerisinde yer alan kampanya sayesinde Vodafone kullanıcıları ve diğer sabit Hatlarla sınırsız konuşma imkânına da sahip olabilirken, aynı zamanda Vodafone Pass (WhatsApp, Facebook Messenger ve Skype) uygulamalarından da ücretsiz yararlanmak mümkündür.

Vodafone Red’li 10 Paketi Detayları Nasıldır?

Vodofone tarafından yeni kullanıcılara sunulan Red’li 10 paketi detayları şu şekildedir;

Vodafone en fazla internet veren paketler arasında olan Red’li 10 kapsamında aylık olarak ödenecek tutar miktarı 59 TL olarak müşteriye yansıyacaktır. Aylık internet kullanımı 10 GB olacaktır. Paket dâhilinde 1500 dakika ve 250 SMS kullanımı olacaktır.

Vodafone En Fazla İnternet Veren Paketler 2021 ” başlıklı yazımızda internet paketlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom En Fazla İnternet Veren Paketler 2021

Scroll to Top