Vodafone Bahar Teklifi Yeni Kampanyası 2021

Vodafone Bahar Teklifi Yeni Kampanyası 2021

Vodafone tarafından tanımlanmakta olan Bahar teklifleri kampanyası kapsamında internet, mesaj ve konuşma paketleri oldukça bonkör bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ücretsiz bir şekilde olmasa da kurumumuz tarafından uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz paketler aşağıda sıralanmaktadır.

Bahar Teklifi Yeni Kampanyası

Sürekli olarak üye sayısını arttırabilmek için küresel ölçekte faaliyette bulunmakta olan Vodafone GSM operatörü Vodafone Bahar teklifleri kampanyası ile birlikte yine bonkör yönünü göstermektedir. Pek çok dakika, SMS ve internet kullanımı bu paket kapsamında sizlere sunulmaktadır. Üstelik oldukça ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğiniz paketler için elinizi çabuk tutmalısınız.

Paket katılım şartları nelerdir?

Vodafone tarafından sunulmakta olan bu paket için herhangi bir şekilde şart bulunmamaktadır. Vodafone müşteri hizmetleri olan 542’yi telefonla arayarak müşteri hizmetlerine pakete katılma talebinizi iletmelisiniz. Ayrıca internet kanalından da yine aynı şekilde müşteri hizmetlerine talebinizi ilettiğinizde paket aktifleşmektedir.

Son derece dolu opsiyonları bulunan paketten faydalanmak için online self servis uygulamasına kullanmış olduğunuz telefon numaranızı ve şifrenizi giriş yaptığınızda kolaylıkla paketi iptal edebilirsiniz. Ayrıca 542 müşteri hizmetleri hattını arayarak da yine paket iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Paket kullanım hakları nelerdir?

  • S: bu kapsamda sunulmakta olan pakette tam 1 GB internet size sunulurken 500 dakika konuşma hakkı ve SMS bulunmaktadır. Aylık ödemeniz gereken rakam sadece 19 liradır.
  • M: Ayda 2 GB internet, 750 dakika konuşma ve 1000 SMS için ödemeniz gereken rakamı 22 TL’dir.
  • L: Ayda 27 lira ödeyerek her yöne 750 dakika, 3 GB internet ve 1000 SMS’in sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Bahar Teklifi Yeni Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top