Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri

Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri

Kampanyaları ve hediye paketleri ile Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hitap etmekte olan Vodafone sizlere yeni kampanyaları ve fırsatları ile hizmet vermeye devam etmekte. Müşterilerinden olumlu tepkiler alan bir firma olarak üstün hizmet kalitemiz sayesinde her gün müşteri sayımızı ve özellikle memnun müşteri sayımızı giderek arttırmaktayız. Bu durumda tabii ki reklam faaliyetlerinin de etkilerini üzerinde taşıyor. Yatırımlarına ve altyapı çalışmalarına durmaksızın devam etmekte olan bir operatör olarak mobil abonelerimizin daha iyi hizmet alması için en iyi araştırmaları yaparak sizlere en uygun paketleri tarifeleri ve kampanyaları sunmaktayız. Bunlardan biride devreden tarife paketleri oluyor.

Devreden Uyumlu Bedava internet Tarifeleri

  • Vodafone’nun bayilerine veya mağazalarına giderek direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Online self servis üzerinden de başvurunuzu yapabilir ve pratik bir yoldan katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz
  • Kısa mesaj ile de dilerseniz devreden tarifelerine geçebilirsiniz
  • Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek kendiniz için en uygun olan devreden paketleri inceleyebilir ve uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Uyumlu Devreden Tarifelerine Katılım Şartları

Bu kampanyadan son 3 ay içerisinde hattını Vodafone taşımış olan veya yeni hat sahibi olan tüm bireysel mobil hat kullanıcıları katılabilmektedir. İptal etmek isterseniz ise, müşteri hizmetlerini arayarak kolay bir şekilde iptalini ve değişik pakete geçme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone Yanımda uygulamasını veya online self servisi de tercih edebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top