Turkcell’e Geçiş Yap Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell’e Geçiş Yap Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Mobil hat kullanıcı sayılarında Türkiye’nin zirvesinde yer alan Turkcell firması olarak kullanıcılarımızın kesintisiz bir şekilde iletişim kurmasına, internet bağlantılarından yararlanmasına ortam hazırlayacak çalışmalarla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalardan biri de Turkcell dünyasına yeni katılan hazır kartlı abonelerimiz için hazırlamış olduğumuz Turkcell Hoş Geldin kampanyası olmaktadır.

Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Son 3 aylık yani 90 günlük süre içinde Turkcell’e numarasını taşımış olan veya yeni hat alarak başka bir operatör kullanmaktan Turkcell’e geçmiş olan bireysel müşterilerimizin tamamı bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret etmeniz, müşteri hizmetlerine çağrı merkezi aracılığıyla ulaşmanız yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra online bağlantılarla da kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell Hoş Geldin Kampanyası’na katılım sağlandığı takdirde tüm kullanıcılarımız

3 ay boyunca geçerli aylık 15 GB internet kullanımı hakkı tanıyan indirimli fiyata sahip olan yüksek hızlı internet sunan paketten yararlanma fırsatına sahip olacaktır. 3 ay geçerli olan bu kampanya için belirlenmiş olan aylık ücret ise 79 Türk lirasıdır. Kampanyanın bitmesi ile birlikte tüm kullanıcılarımız yine standart ücretlendirmelerden yararlanarak tariflerinin devam etmesini sağlayabilirler. Sadece ilk 3 ay boyunca indirimli fiyatı ile alınabilecek olan bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup bu tarihten sonraki başvurularda hiçbir şekilde sağlanması mümkün olmayan bir ayrıcalık olmaktadır. Kampanya dahilindeki kullanımlarda kotanın aşılması halinde ekstra ücretlerle tarifelendirme yapılmaktadır.

Turkcell’e Geçiş Yap Hediye İnternet Kazan Kampanyası  ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top