Turkcell’den 1 hafta boyunca 100 dakika konuşma kampanyası

Turkcell'den 1 hafta boyunca 100 dakika konuşma kampanyası

Turkcell hazır kart aboneleri için kaçmaz bir fırsat olan haftalık 100 dakika paketi hem dakikası yarıda kesilenler için, hem 100 dakika bana yeter diyenler için hem de diğer paket fiyatlarını fazla bulanlar için birebir bir pakettir. Paket bir hafta boyunca geçerli olup fiyatı 12tl dir. Bir hafta sonunda paket iptal edilmektedir. Paketi istediğiniz an sonlandırma hakkınız bulunmaktadır. Peki, paketi nasıl yapacağınıza gelirsek eğer şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

1 Hafta Boyunca 100 Dakika Konuşma Kampanyası

• Bu paket acil durumlarda ve lazım olduğunda seçilen bir paket olduğundan dolayı Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak haftalık 100 dakika konuşma paketi isteğinizi belirtebilirsiniz.
• Kampanyaya bir diğer katılım şekli de Turkcell Bayi Nakit POS sistemi olmaktadır.
• SMS atarak da paketi satın alabilirsiniz.
• Kampanyaya katıldıktan sonra ise kalan kullanım haklarınızı görüntülemek için KALAN yazıp 2200 ücretsiz mesaj atabilirsiniz veya müşteri hizmetlerini arayarak kalan kullanım hakkını öğrenebilirsiniz.
• Yapmış olduğunuz haftalık paketinizi iptal etmek için IPTAL OTOMATIK 100 DK yazarak 2222 ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.
Paket hakkında diğer bilinmesi gerekenlerden biri ise bir hafta sonra kalan kullanımlarınızın bir diğer haftaya devretmeyeceğidir. Taahhüt içermez. Paketinizi iptal etmediğiniz takdirde paketiniz haftalık olarak aynı fiyat üzerinden yenilenmeye devam edecektir. 100 dakika haftalık konuşma paketinizi satın aldığınızda hattınıza tanımlı başka bir tarife varsa kullanım önceliği haftalık 100 dakika paketinizde olacaktır. Konuşma hakkınız yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.

Turkcell’den 1 hafta boyunca 100 dakika konuşma kampanyası” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top