Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ve Tarifeleri

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ve Tarifeleri

Her zaman kullanıcılarından aldığı desteği yine onlara geri vermeyi kendine görev bilmiş bir firma olarak hareket etmeye devam etmiş olan Turkcell olarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak paketler ve kampanyalar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda geliştirmiş olduğumuz en avantajlı kampanyalardan biri olan Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası da büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Abonelerimize konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı olmak üzere tüm hakları sunduğumuz bu fırsatlarımızda Turkcell’in her yerden ulaşılabilen iletişim kurma fırsatları ve 4,5G ile hızlı internet deneyiminin oldukça olumlu bir etki yapmaktadır.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell internet sitesini ziyaret ederek veya akıllı telefonlarınıza Hesabım uygulamasını indirerek Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla kredi kartınızla yaptığınız Türk Lirası yükleme işlemlerinde;

  • 20 TL yüklemeye 20,
  • 25 TL yüklemeye 25,
  • 30 TL yüklemeye 30,
  • 50 TL ve üzerindeki yüklemeye de 50 TL

hediye verilmektedir. TL olarak kazanılan hediyelerinizi dakika olarak telefon görüşmelerinizde, SMS olarak kısa mesajlaşmalarınız sırasında ve internet kullanımlarınızda veri paketi olarak kullanabilirsiniz. 1 ay içinde maksimum 4 kere yararlanabileceğiniz bu fırsatı sadece yurt içi kullanımlarınızda geçerli olmak üzere değerlendirebilirsiniz. Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası doğrultusunda elde etmiş olduğunuz avantajlı TL paketlerinin ne kadar kaldığını öğrenmek için kalan kullanım bilgilerinizi öğrendiğiniz 2222’ye “KALAN” yazarak mesaj atma yolunu tercih edebilirsiniz. Bunun dışında Hesabım uygulaması üzerinden de kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ve Tarifeleri” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top