Turkcell Uçuran internet Tarifeleri ve Paketleri 2021

Turkcell Uçuran internet Tarifeleri ve Paketleri

Turkcell,son yıllarda Türkiye’de uygulanmaya başlanmış olan 4.5 G hızında internet konusunda yüksek bir atılım gerçekleştirerek kullanıcıları için avantaj oluşturmuştur. Kullanıcılar, yüksek hızlı internete ulaşabilmek için Turkcell’i tercih ederken, 2018 Turkcell Uçuran İnternet Tarifeleri ile 3GB internet kazanma şansı doğmuştur. Bu kampanya sayesinde Turkcell firması farklı uçuran fırsatlar sunaraksize uygun olan teklifleri seçme şansı tanımaktadır. Bu teklifleri tercih ederken;

Uçuran internet Tarifeleri

  • Turkcell bayilerini ziyaret ederek yeni bir hat alabilir ve uçuran fırsatlardan seçim yapabilirsiniz.
  • Kısa mesaj ile katılım sağlayabilmek için ise 2 GB paketi için UCURAN 2 GB, 3GB paketi için UCURAN3 GB ve 4GB paketi için UCURAN 4GB yazarak 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
  • Bu fırsattan yararlanmak için yeni gelen tüm bireysel aboneler başvuru yapabilir.

Kampanya dahilinde elde edilen hakların iptal edilmesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir veya Turkcell hesabım uygulaması üzerinden iptal işlemi yapılabilir. Kampanya dahilinde 2GB paketi 30 TL karşılığında her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2GB internet sunmaktadır. 3GB paketi 35 TL karşılığında her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 3GB internet sunmaktadır.Ayrıca 4 GB paketi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4GB için 40 TL ücret almaktadır. 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada kısa mesaj yada hesabım uygulaması üzerinden kalan kullanım bilgisi öğrenilebilir.

Turkcell Uçuran internet Tarifeleri ve Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top