Turkcell Turbo Ekstra İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Turbo Ekstra İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell ülkemizde internet hızı ve olanakları konusunda en çok seçeneğe sahip GSM markası olarak bilinmektedir. Günümüz şartlarında her alanda ve her zamanda internet kullanımı gerekmektedir. Özellikle akıllı telefonların kullanımı ile birlikte sürekli internet ihtiyacı oluşmaktadır. Turkcell bu ihtiyaçları karşılamak üzere farklı paketler ve tarifeleri abonelerine sunmuştur. Paket içeriklerinden kendilerine uygun olanı seçilerek kullanıma başlanabilmektedir. Bu paket ve tarifelerden en çok tercih edilenleri Turkcell Turbo Ekstra paketleri ile sunulmaktadır. Turbo Ekstra paketleri özellikle internet kullanma hakkını daha fazla şekilde içeren paketlerdir. Turbo Ekstra paket seçenekleri şunlardan oluşmaktadır;

Turbo Ekstra İnternet Paketi Kampanyaları

  • 2 GB’lik paket içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ile 2 GB internet kullanımı,
  • 4 GB’lik paket içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ile 4 GB interneti aylık olarak 59 TL’ye,
  • 6 GB’lik paket içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 sms ve 6 GB internet kullanımını 69 TL’ye sunmaktadır.

Paket kullanım hakları abonelere 12 aylık taahhütler ile sunulmaktadır. Paket kullanımına başlamak için ilgili paket kodunu 2222’ye kısa mesaj şeklinde göndererek başlatabilirsiniz. Bunların dışında kampanya ile ilgili olarak her hangi bir şart bulunmamaktadır. Kullanım haklarınız ile ilgili olarak kısa mesaj ile bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak internet sitemiz üzerinden kalan paket bilginize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile bol internetli paketler sizlere Turbo Ekstra paketleri ile sunulmaktadır.

Turkcell Turbo Ekstra İnternet Paketi Kampanyaları” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top