Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Paketi 2021

Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Paketi 2021

Kadınların ülkemizdeki en önemli sosyal paylaşım platformu ‘gün’ler. Günlerde arkadaş grubu ile bir araya gelinmekte ve yemek tarifinden güncel haberlere kadar birçok şey paylaşılmaktadır. İnternet kullanımı her yaş grubunun yararlanabileceği şekilde artış gösteren ülkemizde Turkcell abonesi kadınlar sosyal paylaşımlarını internet teknolojisi ile birleştiriyor ve avantajlı bir dünyaya adım atmanın keyfini yaşıyor. Turkcell’in SİM uygulamasını indiren abonelerimiz hediye internet kullanarak sosyal paylaşım sitelerinde daha fazla vakit geçirebiliyor ve ilgi alanları hakkında yapılan paylaşımları takip edebiliyor.

SİM 1 GB Bedava internet Paketi

  • Fırsattan SİM uygulamasını ilk defa yükleyen abonelerimiz yararlanabilir. Uygulamayı Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
  • SiM uygulaması ile günlük fal takibinizi yapabilir, magazin haberlerini ve yaşam haberlerini güncel bir şekilde takip edebilir, paketinizdeki interneti tüketmeden video izleyebilir, nasıl yapılır konularına pratik tariflerle dâhil olabilir, kişisel gelişim ve bakımla ilgili yararlı içerikler bulabilirsiniz. Dijital bir entegrasyon olan ve çok sayıda takipçisi bulunan bu sistemde çocuğunuzun internette güvenli bir şekilde gezinmesini sağlayabilirsiniz.
  • SİM uygulamasından tüm operatörlerdeki aboneler yararlanabilmekle birlikte kampanya kapsamındaki hediye internet fırsatından yalnızca Turkcell abonesi olan müşterilerimiz yararlanabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında abonelerimize 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB ücretsiz internet sağlanmaktadır.
  • 1 GB ücretsiz internetten yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız ve SİM uygulamasını indirmeniz dışında herhangi bir özel şart aranmamaktadır.
  • Kampanya kapsamındaki internet hakkınızdan yararlanabilmek için kullanıcı panelindeki Ayrıcalıklarım kısmını ziyaret edebilirsin

Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top