Turkcell Sarı Kutu Bedava 12GB İnternet Kampanyası

SARI KUTU

Ülkemizdeki iletişim devlerinin başında gelen Turkcell ortaya koyduğu farklı kampanyalar ile her zaman dikkat çekmektedir.

Özellikle kullanıcılarına internet deneyimi ve hızını yaşatmak için sunduğu bedava internet paketleri Turkcell için maddi kazançtan önce müşteri memnuniyetinin geldiğini ortaya koyacaktır.

Turkcell Sarı Kutu Bedava 12GB

Yalnızca akıllı telefonlarda değil aynı zamanda bilgisayarınızda da 4,5 G deneyimini yaşamanızı sağlayan Turkcell Sarı Kutu Bedava 12 GB internet Kampanyası uzun süren dakikalar boyunca uzaktaki sevdiklerinizi size çok daha yakın bir hale getirmek için vardır.

Bu kampanyadan yararlanmak için yalnızca bir faturalı hattınızın olması ya da yeni bir Turkcell kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır.

Turkcell sarı kutu bedava 12 GB kampanyası nasıl yapılır diyenler için, kısa ve öz olarak tüm detayları anlattık. Kampanya şartları ve koşullarının değişebileceğini unutmamanız gerekmektedir. Bu nedenle operatörün resmi web sitesi üzerinden ya da sitemizin ana sayfası üzerinden güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top