Turkcell Ramazan Paketi Bedava İnternet Kampanyası

ramazan bedava

Turkcell kullanıcıları ramazanda bedava internet ayrıcalığı ile daha mutlu. Ramazan ayına özel Turkcell’in kullanıcılarının interneti hiç bitmesin diye başlattığı kampanya ile kullanıcılarına ayrıcalık tanımaktadır. Turkcell’in sahur kampanyasına nasıl katılabileceğinizi ve gereken şartları belirteceğiz. Turkcell kullanıcılarına sunduğu bu hizmet ile 11 ayın sultanı Ramazan ayının hiç bitmemesini isteyeceksiniz. Kampanya koşulları ise çok basit ve kolaylıkla yapabileceğiniz türden olması ise ramazan ayının bereketidir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bedava internetin koşulları çok basittir. Bütün kampanya koşulları Bip üzerinden atacağınız mesajlara dayanmaktadır. Her gün Bip üzerinden belirlenen sayıda kişiye mesaj atmanız o kampanyaya hak kazanacağınız anlamına geliyor. Bip üzerinden göndereceğiniz toplu mesajlar kabul görmeyip tek tek mesaj atmanız gerekir. Gönderilen her grup mesajı ise 1 mesaj olarak sayılacaktır. Aylık bedava internet kampanyaları aşağıda sıraladığımız gibidir.

Turkcell Ramazan Paketi Bedava İnternet

  • Aylık 10 gb veya 3 gb internet kazanma şansı. Bip üzerinden 50 farklı kişiye mesaj gönder. İlk 200 bin kişiye 10 gbilk 200 bine giremeyenlere ise 3 gb. İnternet hediye.
  • Aylık 2gb internet için ise 25 farklı kişiye Bip üzerinden,
  • Haftalık 2 gb için 20 farklı kişiyeBip üzerinden,
  • Haftalık 1 gb için 15 farklı kişiyeBip üzerinden,
  • Hafta sonu 1 gb için 10 farklı kişiyeBip üzerinden,
  • Sahur 2 gb için 5 farklı kişiyeBip üzerinden,

mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Ramazan Paketi Bedava İnternet Kampanyası” başlıklı yazımızda Ramazan ayında Turkcell’in sunmuş olduğu bedava internet fırsatından faydalanmak isteyen kullanıcılara yönelik fırsatlara değindik.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top