Turkcell İnternet Kullandıkça Öde Kampanyası 2021

Turkcell İnternet Kullandıkça Öde Kampanyası 2021

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte internette oldukça aranan bir ihtiyaç haline geldi. Türkcell bu konuda çok farklı çözümler sunarak alternatifler üretmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de az kullananın az çok kullananın çok ödediği daha adil bir ödeme şablonunu çıkartmak. Kullandıkça öde kampanyası adı verilen bu kampanya sayesinde daha ekonomik tarifelerle istenen internete sahip olmak da oldukça kolay oluyor. Özellikle internet konusunda aktif olan kullanıcılar çok ciddi anlamda internet paketlerine ihtiyaç duyarken sadece sosyal ağları ve WhatsApp mesajlaşmasını kullanıp öteye gitmeyen kullanıcılar için ise birkaç GB internet bir ay boyunca yetebiliyor. Bu sebeple müşteri profiline göre uygun olan bir ödeme şekli belirlemek daha mantıklı.

Turkcell İnternet Kullandıkça Öde

Müşteri hizmet hattından veya en yakındaki Türkcell bayinden gerekli işlemleri yaptığınızda bu kampanyaya katılmış olacaksınız.

Kampanya İçeriği Nedir?

Türkcell kullandıkça öde kampanyası oldukça makul bir fiyat karşılığında özel içerikler sunuyor.

  • Kampanyaya katıldığınız takdirde her ay ödemeniz gereken sabit bir ücret var. 3 lira gibi oldukça makul ve cüzi bir ücret karşılığında kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyaya katıldıktan sonraki ilk kullanımında bir gigabayt için sadece 10 lira ödüyorsunuz. Ancak daha sonraki kullanımlarda 1 gigabayt için 5 lira talep ediliyor ve 9 GB kotaya kadar farklı alımlarda yapılan her 1 gigabayt ödemenizde 5 lira talep ediliyor.

Turkcell İnternet Kullandıkça Öde Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top