Mobil11.Net

Turkcell İletişim Adres Telefon Numarası 2021

17.03.2021
Turkcell İletişim Adres Telefon Numarası 2021

Şubat 1994’ten bu yana hizmet vermekte olan Turkcell Türkiye’nin ilk GSM şirketi olarak işe başlamış ve günden güne büyümekte olan bir markadır. En fazla çekim alanına sahip olma özelliği vardır ve herkesçe bilinmektedir. Müşteri odaklı olmasının yanında hizmet verirken çevre dostu bir politikası vardır.

Turkcell İletişim Adresi

Turkcell iletişim çekim alanını büyük tutarak her yerden internet, arama ve mesajlaşmaya olanak sağlamaktadır. Bu özelliği onun en çok tercih edilmesinde etkilidir. Aynı zamanda müşterileri için sürekli yeni kampanyalar ve olanaklar sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Turkcell kampanya ve firma hakkında her türlü bilgiye internetten ulaşılabileceği gibi Turkcelli olmak isteyen ve Turkcelli olma ayrıcalığına sahip olmak isteyen kimseler en yakın cep merkezlerini de ziyaret edebilirler.

 

Turkcell Adres bilgileri: Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL

Genel Müdürlük Telefon No: 0 212 313 10 00

Müşteri Hizmetleri Telefon No: 532 ya da 0 532 532 0000

 

Turkcell İletişim Adresi ve Telefon Numarası” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turkcell.com.tr adresine girerek, iletişim bölümünden tüm bölge müdürlükleri adreslerine ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.