Turkcell Her Yöne 300 Dakika Konuşma Paketi 2021

Turkcell Her Yöne 300 Dakika Konuşma Paketi 2021

Herkesin telefonu kullanış şekli farklıdır. Bazı kişiler konuşmadan duramazken bazıları için internet paketi önemlidir. Sıradaki tarife konuşma ve internetin yanı sıra dergi okuyucuları için fırsatlar sunmaktadır. Şimdi tarifeden biraz bahsedelim.

Her Yöne 300 Dakika Konuşma Paketi

Pek çok kişinin dikkatini çeken bu Turkcell paketinin son kullanım tarihi 30 Kasım 2017’dir. Bu yüzden kaçırmamak ve fırsatlardan olabildiğince yararlanmak için hemen katılmanız gerekecektir. Ancak ilk olarak içeriği hakkında fikir sahibi olmanız için aşağıda tek tek tarife içeriğini sıraladık:

  • 300 dakika
  • 300 MB internet
  • Yüzlerce dergiyi okuma imkanı. Ayrıca bunun için tarifenize kayıtlı 5 GB internet hakkınız bulunmaktadır.

Ek bir SMS hakkı tanımayan tarifeyi kullanabilmek için ödemeniz gereke ücret yalnızca 22 TL’dir. Deri fiyatları düşünüldüğünde bu çok iyi bir fiyattır. Ayda minimum 4 dergi okuyor olsanız bile bundan daha yüksek bir tutar ödemeniz gerekecektir. Bu açıdan kampanya birçok kişinin dikkatini çekmektedir.

Kampanya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

En çok sorulan sorular arasında kullanılmayan dakika ve internetin diğer aya aktarılıp aktarılmadığı oluyor. Kalanlar diğer aya aktarılmamaktadır. Aynı zamanda başka bir hatta bunları aktarma imkanınız bulunmamaktadır. Kullanım haklarınız bittikten sonra normal tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kullanacağınız dakikalar ve internet hakkı yalnızca yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak için Genç Tarife, Konuş Kazan Tarifesi, Bizbize Canımın 3’ü dışındaki Bireysel hazır kartlılar faydalanabilmektedir.

Turkcell Her Yöne 300 Dakika Konuşma Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top