Turkcell Hediye internet Paketi 1 GB Kampanyası

Turkcell Hediye internet Paketi 1 GB Kampanyası

Turkcell her geçen gün müşteri ağını artırmakta ve bu konuda yeni adımlar atarak müşteri memnuniyeti noktasında parmak ısırtan gelişmeler göstermekte. Bunlardan birisi de firmanın sunmuş olduğu hediye internet paketleri. Artık cep telefonları sadece konuşmak için veya SMS atmak için kullanılmıyor. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte cepte taşınan bir bilgisayara dönüşen akıllı telefonlarda en çok ihtiyaç duyulan nokta İnternet oluyor.4,5 G gibi yüksek hızda internete geçiş ile birlikte artan internet paketi ihtiyaçlarına en hızlı çözümleri yine Türkcell sunuyor.4,5 Ginternet hızını gerçek anlamda yaşatan tek GSM operatör olan Türkcell bonkör davranarak farklı internet paketleri de sunarak müşteri memnuniyetinde zirve yapıyor.

Hediye internet Paketi 1 GB Kampanyası

Hediyemiz olan 1GB internet almak için Türkcell mağazalarına başvurmanız yeterli.Yine bunun yanında bazı ŞOK marketler de bu hizmeti size sunabilmekte ve bunun için yapmanız gereken tek şey bireysel bir Türkcell abonesi olmak. Eğer bu paketi istemiyorsanız internet üstünden veya müşteri hizmetlerine başvurarak iptal etmeniz de çok kolay.

Türkcell Hediye İnternet Paketi 1 GB İçeriği Nedir?

  • Bu paketin içeriğinde 300 dakika konuşma hakkınız bulunuyor.
  • Ayrıca internette kullanabileceğiniz bir gigabayt internet hesabınıza hemen tanımlanıyor.
  • Bip uygulamasında da 1 GB’lık bir kullanım bir ay süresince size eşlik edecek.
  • Bu pakete abone olduğunuzda Fizy üyeliği de hediyemizdir.

Turkcell Hediye internet Paketi 1 GB Kampanyası ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Açılışa Özel 1 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top