Turkcell Hazır Kart Hat Taşıma Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell'e Numarasını Taşıyanlara Güncel Kampanyalar

Türkiye’nin öncü operatör markalarından birisi olan Turkcell’dir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk GSM ağı olmak özelliğine sahiptir.

Yerli bir firmadır. Firmanın asıl ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda tarifeler ve kampanyaları müşterilerine sunmaktadır.

Hazır Kart Taşıma İnternet Kampanyası

Turkcell hazır kart taşıma bedava internet kampanyası ile hazır kartlı olmak isteyenler için harika bir kampanya yapılmıştır.

22 Şubat ile 31 Mart tarihleri arasında numarasını hazır karta taşıyan kişilerin yararlanabileceği 12 ay boyunca kendi paketlerine ek 1 GB internet hediye edilmektedir.

Numarasını hazır karta taşımak isteyen kimseler en yakın cep merkezleri ya da internet tarayıcısı üzerinden kolayca bu işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Hazır kartın ayrıcalığından yararlanmak için numara taşıma işlemi bu kadar basittir.

Turkcell hazır kart taşıma internet kampanyası” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Türkiye’nin en çok kullanılan operatörü konumunda olan Turkcell tarafından yapılan kampanyalar değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Turkcell resmi sitesi üzerinden bilgi almanız sizler için en doğru bilgiye ulaşılmasını sağlayacaktır. Ayrıca sitemizi takip ederek yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top