Mobil11.Net

Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası Nasıl Yapılır?

17.03.2021
Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yurtdışında yaşayanlar için Turkcell Gurbet Avantaj Tarifesi ile karşınıza çıkıyor. Bu tarife sayesinde hem internet için hem de konuşma dakikası için oldukça iyi fırsatlar sunuluyor. Aynı zamanda ekstra şartlar aranmıyor ve kolay şekilde bu kampanyaya dahil olabiliyorsunuz.

Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası Katılımı

Gurbet avantaj kampanyasına katılmak için yapmanız gereken tek şey Gurbet tarifesine geçmektir. Sonrasında belli tutarda TL yüklemelerinizle hiçbir şarta gerek duymadan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya erişim için minimum tutar 20 TL yüklemedir. Sonrasında herhangi bir başvuru yapmanız gerekmeyecektir.

Turkcell Gurbet Avantaj Paketi İçeriği

Turcell Gurbet Avantaj Paketi sizlere;

  • Yurtiçi 1000 dakika konuşma
  • 1 GB BİP internet hakkı kazandırmaktadır.

Konuşmalarınız için ücretlendirme 60 saniyeden sonra başlamaktadır. Yani 1 dakikadan kısa konuşmalarınızda bu geçerli olmayacaktır. Sahip olduğunuz 1 GB BİP internet sayesinde BİP aracılığıyla 2000 dakika ücretsiz konuşabilirsiniz. Yani toplamda 3000 dakika konuşma hakkınız olacaktır ki bu bir aylık süreç için gayet yeterlidir. Ancak bu kampanya için aranan şart karşı tarafın da BİP kullanabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda sadece BİP’in geçerli olduğu ülkelerde bu kampanyada faydalanabilirsiniz. Bu yüzden öncesinde araştırma yapmanız gerekecektir. Kullanılmayan dakika ve internetler diğer aya aktarılmaz. Dakika ve internet yüklemeyle birlikte telefonunuza gelecektir. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak bu tarifeden yararlanabilmek için acele etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.