Turkcell GNC Gece 1 GB Bedava internet Kampanyası 2021

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell faaliyete başladığı ilk günden bu güne kadar her zaman gençler için kampanyalar düzenlemeye özen göstermiştir. Bu kapsamda Turkcell düzenlediği Turkcell bedava internet kampanyalarından birini daha gençlere sunuyor. Turkcell gençler için kurduğu GNC birimi üzerinden yeni bir internet kampanyası başlattı. Gençlerin en çok internet kullandığı saatler için düzenlenen GNC 1 GB kampanyası geceleri kullanılabiliyor. İsmi 1 GB olan bu kampanya aslında geceleri 3 GB internet paketine hiçbir ücret ödemeden sahip olma şansı veriyor.

GNC 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 

Kampanya kullanım şartları şu şekildedir;

  • GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık kampanyalarından birine abone olan abonelere otomatik olarak tanımlanır. Geceleri saat 22.00-06.00 saatleri arası 1 GB bedava internet İptal edilmediği sürece devam eder.
  • Verilen hediye paketi hız kısıtlı internet paketleri ile birlikte kullanılamaz.
  • Eko paketlerini kullanan abonelere otomatik olarak kampanya tanımlanır. Aktivasyon mesajı almayan aboneler müşteri hizmetlerinden yardım alabilirler.
  • Eko paketlerden çıkış yapılmadığı sürece kampanya her ay sürer.
  • Kampanya iptali için IPTAL GECE 1GB yazarak 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde belirtilen paketler kullanıldığı sürece ekstra bir ücret ödenmez.

3 GB İnternet İçin Yorulmanıza Gerek Yok

GNÇ Gece 1GB Kampanyası dahilinde gece saat 22.00-06.00 arasında kullanabileceğiniz 3 GB internet hattınıza tanımlanır. Bunun için belirtilen şartlar dışında hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Bedava internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda 1 GB GNC kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör sayfasını ziyaret edebilir ya da yorum yaparak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top