Turkcell Emocanlar Efsane İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Emocanlar Efsane İnternet Kampanyası 2021

Operatörlerin güçlü bir rakip olarak gördükleri, kullanıcı dostu Turkcell bedava internet fırsatına doymuyor, doyurmuyor, her seferinde başka avantajlarla can alıcı kampanyalarını Turkcell kullanıcıları ile buluşturuyor. Her kampanyası ayrı güzel Turkcell ile karşınıza bu sefer de sizlere tarife seçmekte daha eğlenceli ve basit bir yol sunan Emocanları getirdik.

Emocanlar Efsane İnternet Kampanyası

Reklamlara dikkat ettiğinizde Emocanların 6 farklı karakterde karşınıza çıktığını göreceksiniz. Farklı karakterlerde karşınıza çıkan Emocanlarda ana düşünce, kimileri için bedava internet kimileri için dakika kimileri için ise kısa mesajın ihtiyaç olmasıdır. Tabi internet, kısa mesaj ve dakikaya komple ihtiyacı olanlar da vardır. İşte Emocanlar burada sizlere yardım ediyor.

Haydi, Emocanları Tanıyalım!

Öncelikle Emocanlardan hediye kazanmak için hesabım uygulaması üzerinden salla kazana giriş yapmanızın yeterli olacağını söylemeliyiz. Şimdi ise Emocanlarla tanışma zamanı. Bakalım hangi Emocan sizi yansıtacak?

  • Racon Emocan en sert Emocandır, tavlayı ve maçı çok sever.
  • Sefa Emocan adından belli olacağı gibi sefasına düşkün olan yemek yemeye bayılan internet düşkünü Emocandır.
  • Zeki Emocan mantığıyla ön plana çıkar. Cimri görünüşünün altında her zaman en kalitelisi en iyisi olsun diye düşünen bir Emocan vardır.
  • Organik Emocan doğallığı benimseyen doğa dostu insanlara saygılı bir Emocandır.
  • Pamuk Emocan iyilik timsali Emocandır.
  • Tıstıs Emocan ise en endişeli en ürkek ama problemlerini de çözümsüz bırakmayan Emocandır.

Hangi Emocan için bu beni yansıtıyor dediniz?

Turkcell Emocanlar Efsane İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda emocanlar efsane internet kampanyasına katılmak için gerekli kampanya katılım şartlarından bahsettik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top