Turkcell Destek Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır?

Turkcell Destek Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır?

Turkcell Destek Konuşma Paketi oldukça ayrıcalıklı fırsatları müşterilerin hizmetine sunuyor. Bu bağlamda hazır kart konuşma paketleri kapsamında yer alan ön ödemeli Turkcell destek tarifesi paketleri sadece ve sadece 20 TL’ye oldukça avantajlı ayrıcalıkları kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Turkcell Destek Konuşma Paketleri

Turkcell ön ödemeli destek tarifesi paketleri kapsamında pek çok farklı kazanımı müşterilerine sunuyor. Bu kampanya doğrultusunda 20 TL karşılığında Turkcell aboneleriyle 1500 dakika konuşma hakkı ve her yöne 500 dakika konuşma hakkı veriliyor.  Ayrıca kampanya kapsamında 10 MG internet ise ücretsiz olarak Turkcell abonelerine veriliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ise ilk şart olarak Turkcell Ön Ödemeli Destek Tarifesine dahil olmak gerekiyor.

Turkcell Ön Ödemeli Destek Paketinin Ayrıntıları

Turkcell Ön Ödemeli Destek Paketi, sadece 20 TL karşılığından her yöne 500 dakika ve Turkcell aboneleri arasında 1500 dakikalık konuşma süresini içeriyor. Ayrıca bu paket dahilinde 10 MB internet ise ücretsiz olarak abonelere tanımlanıyor. Bu kapmayanın fiyatına KDV ve özel iletişim vergisi de dahil tutuluyor. Paket aşımında ise, yurt içi görüşmeler 60 saniyede bir ücretleniyor. Bu doğrultuda ön ödemeli destek tarifesi kampanya katılım kişi sayısı ise 10.000 kişiyle sınırlı tutuluyor. Kampanyaya başvurmak için atılan SMS’ler ise tamamen ücretsizdir. Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece ülke sınırları içerisinde geçerli olmaktadır. Paket kapsamındaki belirtilen dakikalardaki kullanım hakları kişisel kullanım için geçerlidir. Herhangi bir ticari kazanç için kullanılamazlar ve satılamazlar.

Turkcell Destek Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top