Turkcell Destek Hepsi Paketleri Nasıl Yapılır?

Turkcell Destek Hepsi Paketleri Nasıl Yapılır?

Hem dakika hem SMS hem de internete ihtiyaç duyanlar, hepsinden biraz olsun deyip kara kara tarifelere bakanlar için çok uygun bir tarife geliyor! Hem tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de çok ucuza gelecek bu tarife ile artık internette dolaşmak da, SMS atmak da, arama yapmak da çok ucuz! Turkcell Destek Hepsi Paketi’nde hem dakika, hem SMS hem de internet var. Üstelik bunların hepsi cep yakmayan bir fiyatla sizin oluyor! Siz de aylık sadece 30 TL karşılığında:

Destek Hepsi Paketleri

  • Turkcell’lilerle 1500 dakika
  • Her yöne 500 dakika
  • Turkcell’lilerle 10.000 SMS
  • Her yöne 1000 SMS
  • Her yöne 100 MMS ve
  • 250 MB internet aylık yalnızca 30 TL!

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan Ön Ödemeli Destek Tarifesi aboneleri faydalanabilmektedir. Paketi satın aldıktan sonraki 30 gün için geçerli olan tarifede ay sonunda kalan dakika, SMS, MMS, ya da internetiniz sonraki aya devretmez. Ayrıca tarife aksi bir işlem yapılmadığı ve bakiyede yeterli miktar olduğu takdirde her ay 30 TL karşılığı yenilenmeye devam eder.

Siz de hemen Destek Hepsi Paketi’nden faydalanmaya başlamak istiyorsanız DESTEK TUMU yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atabilirsiniz.

Zaten Destek Hepsi Paketi üyesi iseniz ve paketin iptalini istiyorsanız IPTAL DESTEK HEPSI yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir, size en yakın Turkcell Bayi’ne gidip bilgi alabilir ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Turkcell Destek Hepsi Paketleri Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top