Turkcell Data Fırsat 6 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Data Fırsat 6 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell yapmış olduğu kampanyalarla bedava internet, dakika, sms vb. gibi çeşitli hediyeler vermektedir. Bu kapsamda data hattı bulunan müşterilerine yönelik bedava interneti beğeninize sunmaktadır. Data hatları bulunan müşterilerin faturalı hatta geçmeleri şartıyla süper fırsatlar sizleri beklemektedir. Mevcut kullandığınız hattınız Turkcelldata yani internet hattı ise bu fırsatı kaçırmamanızı dileriz. Faturalı hatta geçmeniz halinde 3 ay 2 gb internet paketi hediye edilecektir. Bu kampanyadan yararlandığınız takdirde toplamda 6 gb internetten faydalanmış olacaksınız. Kampanyadan yalnızca faturasız hattan faturalı hatta geçenler faydalanabilecektir.

Turkcell Data Fırsat 6 GB Bedava İnternet

Faturalı Hatta Geçişlerde Bedava İnternet

  • Hediye edilen içerik tamamen ücretsizdir.
  • Bedava internet sadece yurt içinde yapacağınız kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Katılacak abone sayısında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.
  • Paket aşımı problemi ile karşılaşmayacaksınız.
  • Yapılan bu kampanyadan her müşteri 1 defa yararlanabilecektir.
  • Son 3 ay içerisinde faturalı hatta geçiş bu kampanyalardan yapanlar yararlanabilecektir.

Turkcell Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uygun kriterlere sahi olan aboneler katılım için büyük harflerle DATA FIRSAT yazıp 2222’ye kısa mesaj atmaları halinde kampanyaya katılabilecektir. Başvuru esnasında gönderilen sms’ten dolayı herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır. Kampanyaya katıldığınızı Turkcell tarafından alacağınız sms ile otomatik olarak bilgilendirileceksiniz. Kalan kullanım detaylarını öğrenmek için ise 2222’ye kalan yazıp kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kampanyanızı iptal etmek için ise  IPTAL DATA FIRSAT yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız gerekir.

Turkcell Data Fırsat 6 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda 6 GB bedava internetten faydalanmak isteyen operatör kullanıcılarının yapması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sıraladık. Daha detaylı bilgi almak için ana sayfamızdaki en güncel kampanyaları inceleyebilir ya da operatör web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top