Turkcell BİP Kullan Arama Yap, Bedava internet Kazan Kampanyası

Turkcell BİP Kullan Arama Yap, Bedava internet Kazan Kampanyası

Turkcell ülkemizin GSM konusunda en tecrübeli firmasıdır. Yıllardır bu konuda yaptığı yatırımlar ve çalışmalar ile pek çok konuda başarılar elde etmiştir. Bu başarılarını bir operatör işletmesi olarak aboneleri ile paylaşmak için birbirinden güzel kampanyalar sunmaktadır. Özellikle son yıllarda internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte kampanyalarda internet hediyesi yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi de Turkcell uygulamalarından birisi olan Bip için düzenlenmiştir. TurkcellBip uygulaması üzerinden 5 gün süre ile art arda 10 mesaj atan kişiler bedava internet hediyesi kazanıyor. Tüm abonelerin faydalanması için sunulan bu kampanyaya katılmak için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur Bıp uygulamasını kullanmaya başladığınız zaman sizler için özel olarak sunulan bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz. Bıp uygulaması üzerinden göndermiş olduğunuz;

Bedava internet Kazan Kampanyası

  • Konum bilgisi,
  • Fotoğraf,
  • Video,
  • caps ya da sticker gönderme

Gibi tüm işlemler bu kampanya dâhilinde geçerli olmaktadır. Kampanya sonucunda kazanmış olduğunuz 1 Gb bedava internetinizi hattınıza tanımlanmasından sonra bir hafta boyunca kullanabilirsiniz. İstediğiniz şekilde kullanabildiğiniz 1 Gb ile internette gezinmenin tadını çıkartabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak istemeyenler müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet üzerinden kampanya katılımlarını iptal edebilirler. Bununla birlikte kampanya kapsamında kazanılan haklarının ne kadarını kullandığınızı ve ne kadar hakkınız kaldığını öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne “KALAN” yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Paket kalan bilgisi size kısa mesaj olarak iletilecektir.

Turkcell BİP Kullan Arama Yap, Bedava internet Kazan Kampanyası” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top