Turkcell Bahar Fırsatı 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Bahar Fırsatı 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell’in pek çok kampanyasından biri olan bahar kampanyası genel olarak dikkatimizden kaçan bedava internet kampanyası kullanıcılarına pek çok imkanlar sunmaktadır. Kampanyaya katılmak için her kampanyada olduğu gibi bazı şartlar bulunmaktadır.

Bu şartları yerine getiren kullanıcılar ise bedava interneti doyasıya kullanma imkanına sahip olmaktadırlar. Tarifeye ek 2GB internet seçeneği ile kullanıcılarına ayrıcalık tanıyan Turkcell ile ayrıcalığın tadını çıkarın. Turkcell internet kampanyaları en fazla rağbet gören uygulamalarından biridir.

2 GB Bedava internet Kampanyası

  • Belirtilen şartları sağlayan aboneler internet paketinden faydalanabileceklerdir
  • Kampanya otomatik olarak tanımlanmaktadır.
  • SMS ile ilgili başvuru bulunmamaktadır.
  • Faturayı iptal etmediğiniz sürece 31 Ağustos 2017 tarihine kadar kampanya devam etmektedir.
  • Yurt içinde kullanmak üzere 2 GB internet ve bedava internet paketi ile birlikte Turkcell operatörü bulunan müşterilerimiz ile sınırsız konuşma imkanınız bulunmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyası İle İlgili Genel Bilgiler

Kullanmış olduğunuz tarifenize ek 2 GB internet seçeneği ile interneti doyasıya kullanabilirsiniz. Kampanya bitimi esnasında ise herhangi bir problem yaşanmaması için kampanya otomatik olarak kendiliğinden iptal edilir.

İnternet hızı 4.5 G şebekesi için 100 Mbps olup 3 G şebekesi için ise 63 Mbps olarak belirtilmektedir. Yukarıda bahsedilen aboneler dışındaki aboneler bu bedava internet kampanyasından faydalanamayacaklardır.

Ayrıca yukarıda da belirtildiği üzere internet paketi için sms ile başvuru sağlanmamaktadır.Kampanya otomatik olarak tarifenize tanımlanmaktadır.

Turkcell Bahar Fırsatı 2 GB Bedava internet Kampanyası  ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top