Turkcell Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2021

Fazladan ücret ödemek zorunda kalmadan ilave internet kullanabilme olanağından yararlanmak istiyorsanız yeni Turkcell hat alan ya da numarasını taşıyan müşterilerimize özel Artı 1 GB Hediye İnternet kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan nasıl yararlanabileceğinizi ve kampanya hakkındaki detayları öğrenmek istiyorsanız tüm bilgiler aşağıda:

1 GB Hediye İnternet Kampanyası

  • Kampanyaya katılım için ilk koşul yeni bir Turkcell hattı almak ya da başka operatördeki hattınızı Turkcell’e taşımaktır. Bu koşulu sağladıysanız ‘ARTI 1 GB’ yazarak 2222’ye gönderdikten sonra katılımınız tamamlanmaktadır.
  • Faturalı tarifelerde kontratlı olma, hazır kartlarda ise ilk yüklemeyi 20 TL ve üzerinde yapma şartıyla hatta hediye tanımlanmaktadır.
  • Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanacak olan hediye, sahip olduğunuz tarifenin içeriğine ilave olarak cepten 1 GB bedava internet kullanma olanağıdır.
  • Hediye internet kampanyamız 12 ay geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanmış olan haklar sona erdiğinde kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Ancak bunun dışında haklarınızın durumunu öğrenmek isterseniz ‘KALAN’ yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Haklarınızın durumunu öğrenmenin bir başka yolu da Hesabım uygulamasını kullanmaktır.
  • Hattınıza tanımlanan bedava interneti 30 gün içinde kullanmanız gerekir. Aksi halde 30 günlük süre sonunda gelecek aya devretme işlemi yapılmaksızın haklar silinecektir.

Artı 1 GB Hediye İnternet kampanyamız 30 gün içerisinde kullanabileceğiniz bedava internet olanağı ile avantajlı bir kampanyadır. Bununla birlikte kampanyadan yararlanmaktan vazgeçmek istemeniz halinde müşteri hizmetlerinin 0532 532 00 00 numaralı telefonunu arayabilir ya da online iptal işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell Artı 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top