Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet Kampanyası 2021

Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet Kampanyası

Büyüklerimizde artık Altın Yaşlar Turkcell Bedava İnternet Kampanyamız ile internet kullanabilirler. Nasıl gençler için GNC paketleri ile hediye internet kampanyaları çıkartılıyorsa bu kez de 60 yaş müşterilerimiz için bu kampanyayı çıkarmış bulunuyoruz. Yaşlılarımızda çocukları ve torunları ile doya oya iletişim kurup özlem giderebilsin diye 6 GB bedava internet kampanyası bizden hediye. Kampanyadan 60 yaş üstü müşteriler faydalanabilmektedir. 6 ay süresince faturalı hattınıza1 GB internet tanımlanmaktadır. Akıllı bir cihaza sahip olan bütün müşterilerimiz yut içi kullanımda bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Bir sonraki aya devretme ve durma özelliğine sahip değildir.

Turkcell Altın Yaşlar 6 GB Bedava İnternet 

  • Turkcell’e yeni geçiş yapan veya yeni bir hat alan, 60 yaş üzerinde olan müşterilerimizin, Altın Yaşlar Paketi’ne geçiş yapması gerekmektedir.
  • Pakete geçiş yapıldıktan sonra, 6 ay süresince verilecek olan bedava internet Altın Yaşlar Paketi’ne giriş yapıldığında aktif olacaktır. Daha sonradan internet içeriğini 5 TL karşılığında devam ettirmek isteyen müşterilerimiz ALTIN INT yazıp 2222’ye sms gönderebilirler.
  • Abone sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
  • 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan aynı zamanlı olarak bir kez faydalanabilmektedir.
  • Hediye interneti alan fakat kullanmaktan vazgeçmek isteyen veya iptal etmek isteyen müşterilerimiz IPTAL HEDIYEALTININT yazarak 2222’ye mesaj atabilirler.

Turkcell Altın Yaşlar Bedava İnternet Paketi Yardım

Bu kampanya ile ilgili detaylı bilgileri Müşteri hizmetlerinden veya cep merkezlerinden alabilirsiniz. Paket değişikliklerinizi bu merkezlerden gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen süreden sonra yapılan katılımlar kampanya geçersiz olmaktadır.

Turkcell Altın Yaşlar 1 GB Bedava internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda bedava 1 GB kazanmak isteyen operatör kullanıcılarının yapması gereken tüm işlemleri detayları ile aktardık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top