Turkcell 4.5G Dönüşümlü İnternet Kampanyası 2021

Turkcell 4.5G Dönüşümlü İnternet Kampanyası 2021

Türkiye’de iletişimin lider firması Turkcell’in müşteri odaklı hazırladığı kampanyalardan biri olan ‘Turkcell 4.5G Dönüşümlü İnternet Kampanyası’ ile uygun fiyatlar ile içeriği zengin tarifeleri deneme imkânı sunuyor. Kampanya kapsamında 8 GB internete yalnızca 55 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Daha fazla kullanım için ödeyeceğiniz ücret daha uygun fiyatlı olacaktır.

4.5G Dönüşümlü İnternet Kampanyası

  • Herhangi bir Turkcell iletişim merkezinden veya internetten kampanyaya katılabilirsiniz.
  • VINN veya VINN WiFi sözleşmesi olan bireysel faturalı hatta sahip tüm müşterilerimizin kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır.
  • 8GB internet paketiniz karşılığında ödemeniz gereken tutar 55 TL’dir. 12 GB için 70 TL, 20 GB için 90TL, 50 GB için ise 150 TL ödemeniz halinde uygun fiyata interneti daha fazla kullanma olanağınız bulunuyor.
  • Kampanya kapsamındaki tarife içeriğini kullanmadığınız takdirde gelecek aya devri mümkün olmamaktadır.
  • Kullanım haklarınızın kalan miktarı hakkında bilgi almak için KALAN yazarak 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Aynı bilgilere Hesabım uygulamasını kullanarak ulaşma olanağınız bulunmaktadır.
  • Sözleşme bitmeden kampanya kapsamından ayrıldığınız takdirde cayma bedeli ödeme şartı bulunmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak istemeyen müşterilerimiz internet üzerinden kampanya katılımlarını iptal edebilecekleri gibi çağrı merkezi ile iletişime geçerek de iptal işlemini gerçekleştirebilir.

Turkcell 4.5G Dönüşümlü İnternet Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top