Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü Fırsat Kampanyası 2021

Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü Fırsat Kampanyası 2021

Turkcell 3 ay geçerli olan yeni kampanyası ile birlikte 2018 yılının en iyi fırsatlarından biri olan Turkcell 3 Ay Ücretsiz Üçlü Fırsat Kampanyasını sunuyor. Türkiye’nin çok yoğun kullanıcısı olan Turkcell; konuşma ve internet sağlayıcısı olarak başarılı bir çizgi sağlıyor. Bu kapsamda geliştirdiği çalışmalar ile birlikte takdir kazanmaya devam ederken Türkiye’nin en hızlı internetini sunmayı da başarıyor. Bu kampanyalar ve hizmetlerle abone sayısını artırırken AKK’siz yüksek hızlı internet ile sürpriz fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda Turkcell 3 ay geçerli kampanya katılımı için; Turkcell İletişim Merkezleri, Süper Online mağaza veya bayilerine giderek fibernet kampanyası katılım talebi yapabilirsiniz. 0532 532 00 00 aranarak geçiş işlemi yapılabilir. Katılım için herhangi bir şart bulunmamakla birlikte isteyen tüm bireysel aboneler katılabilir ve iptal işlemi için Superonline mağazasından ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal yapılabilir.

3 Ay Ücretsiz 3’lü Fırsat Kampanyası

  • 24 aylık taahhüt gerçekleştirerek 24 Mbps hızlı 75 GB AKK ile sınırsız interneti 57,9 TL’ye
  • 24 ay taahhüt ile 100 GB AKK’li limitsiz internet 62,9 TL
  • 24 ay taahhütlü 200 GB AKK sınırsız interneti 84,9 TL’ye kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar taahhüt gerçekleştirdikleri takdirde İlk üç ay boyunca fatura ödemeden hizmet alacaklardır. Taahhütleri tamamlanmadan iptal etmek isteyen kişiler cayma bedeli ödeyeceklerdir. AKK dolduğu zaman internet hızında kısıtlanma yaşanır ve 1 Ocak 2018 tarihine kadar abone alımına açık bir kampanyadır.

Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü Fırsat Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları

Scroll to Top