Turkcell 25 TL’ye 100 TL Veren Her Yöne Nar Tarifesi

Turkcell 25 TL'ye 100 TL Veren Her Yöne Nar Tarifesi

Bir ay boyunca sizin 25 TL ücretinize karşılık 100 TL ücret veren bir paket sizce olabilir mi? Türkcell nar kampanyası ile böyle bir paket var. Siz değerli kullanıcılarımızın da avantajlı çıkmaya hakkı var değil mi? İşte bu nedenden ötürü nar kampanyası ile avantajlı çıkan hem de 4 kat fazlalıkta avantajlı çıkan sizler olacaksınız. Aylık 25 TL’lik ücretinizi alıp karşılığında sizlere 100 TL tutarındaki konuşma fırsatlarını verdiğimiz nar kampanyası ile hem konuşabilir hem de mesajlaşabilirsiniz. Büyük harflerle birleşik olarak nar 100 yazmanız ardından 2222 ye göndermeniz kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gerekendir.

25 TL’ye 100 TL Veren Her Yöne Nar Tarifesi

  • Yurtiçinde geçerliliğini ortaya koyan nar kampanyasında gerekli olan 25 TL tutarına %18’lik KDV ile %25’lik iletişim vergisinin dâhil olduğunu ancak telsiz kullanımınızın ücreti ile telsiz ruhsatınızın ücretinin dâhil olmadığını bilmelisiniz.
  • Bireysel hazır kartı olanların yararlanabileceği her yöne nar kampanyasında hattınızda 25 TL bulunur haldeyken yukarıda belirtildiği üzere 2222’ye mesaj attığınız takdirde 25 TL’niz düşecek 100 TL’niz yüklenecektir. TL’leriniz yüklendiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilmiş olacaksınız.
  • Her yöne nar kampanyası ile birlikte bireysel abonelerin 3G üyeliklerinin tamamen ücretsiz, otomatik biçimde gerçekleşeceğini de söylemek gerekir. Kampanyanın bir diğer avantajı olan bu durumdan memnun kalmayacak olan aboneler istediklerinde aboneliklerini hiçbir ücret ödemeden iptal etme hakkına sahip olduklarını da bilmelidirler.

Turkcell 25 TL’ye 100 TL Veren Her Yöne Nar Tarifesi ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Scroll to Top