Mobil11.Net

Turkcell 1 Yıl Geçerli Turbo İnternet Paketleri 2021

14.03.2021

Türk Telekomünikasyon firmaları arasında en köklülerinden biri olan Turkcell uzun yıllardır GSM alanında hem gençler için hem de yetişkinler için hizmet vermeye devam ediyor.

Turkcell 1 Yıl Geçerli Turbo İnternet Paketleri 2021

Türk Telekomünikasyon firmaları arasında en köklülerinden biri olan Turkcell uzun yıllardır GSM alanında hem gençler için hem de yetişkinler için hizmet vermeye devam ediyor. Turkcell firması, üstün bir hizmet sunmaya ve her gün alt yapısını ve kampanyalarını geliştirmeye de devam ediyor. Ekonomik ve uygun tarifeler hazırlayarak tüm müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

1 Yıl Geçerli Turbo İnternet Paketleri

Bu kapsamda hazırlanan Turbo yıllık kampanyasıyla aboneler temel ihtiyaçlarının karşılanmasında çok uygun fiyatlarla hizmet almaktadır. Kampanyaya katılım için gerekli tüm şartlar ve ayrıntılar aşağıdaki şekildedir.

  • Kampanyaya katılım için Turkcell mağazaları üzerinden, müşteri hizmetlerine telefon ederek, hesabım uygulamasına giriş yaparak veya paket kodu 2222’ye SMS gönderilerek işlem yapılması gerekir.
  • Kampanyaya katılım için tüm bireysel ses hattı sahibi aboneler başvuru yapabilirler.
  • Kampanya iptali için web kanalı veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek iptal işlemi yapılabilir.
  • 2 GB internet, her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve BİP uygulaması için 1 GB internet 12 ay taahhütlü 39 TL
  • 4 GB internet, her yöne 500 dakika, 1000 SMS, BİP uygulaması için 1GB internet ve Lifebox da 25 GB veri depolama alanı 12 aylık taahhüt de sadece 49 TL
  • 6 GB internet, her yöne 500 dakika ve 1000 SMS 12 aylık taahhüt de 59 TL
  • Kampanya kalan bilgisi için KALAN yazarak 2222’ye SMS atılabilir.

Turkcell 1 Yıl Geçerli Turbo İnternet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.