Türk Telekom Mor Large 6 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Mor Large 6 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Firması yeni tarifelerinden Mor Tarife ile büyük avantajlar sağlıyor. Mor Tarifeler kapsamında yeni bir hizmet olan Mor Large Tarifesi ile 6 GB bedava interneti tüm Türk Telekom müşterileri kazanabiliyor. Son yıllarda çalışmaları ile kaliteli sonuçlar ortaya koyan Türk Telekom bu tarifeler ile de müşterilerine büyük bir hizmet sunuyor. Mor Large tarifeleri ile rahat rahat konuşmanın ve mesajlaşmanın yanında 4.5G hızında internet deneyimi de yaşayabileceksiniz.

Mor Large 6 GB Bedava internet Kampanyası

Bu tarifeye katılmak için 5555’e kısa mesaj olarak “Mor L 6 GB” metnini gönderebilir ve sizde bu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom bayilerinden veya çağrı merkezinden de başvuru yapabilirsiniz. Kampanyaya katılım için gerçekleştirmeniz gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Kampanya içeriğinde şunlar bulunuyor;

  • 750 dakika her yöne konuşma
  • 5000 sms her yöne mesajlaşma
  • 6 GB 4.5G hızında internet bağlantısı

Normal fiyatı 60 TL olan bu kampanyaya taahhüt vermeniz durumunda 12 ay boyunca aylık 55 TL fiyatla katılabiliyorsunuz. Paket kullanımınızı iptal etmek istediğinizde de 444 1 500 müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden Self Servis ile kullanıcı bilgilerinize ulaşabilir ve tarife iptal işlemlerini yapabilirsiniz. Diğer bir alternatif olarak Türk Telekom bayilerinde iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Her ay sonunda o ay kullanmadığınız haklarınız bir ay sonrasına devretmez ve kullanım haklarınız size sms yolu ile bildirilir.

Türk Telekom Mor Large 6 GB Bedava internet Kampanyası” başlıklı yazımızda hediye  6 GB internet kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken tüm işlem detaylarını anlattık. Soru, görüş ve önerileriniz için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Scroll to Top