Türk Telekom Gel Dene Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Gel Dene Bedava internet Kampanyası

Numara taşıma konusunda çok fazla önem verilen konulardan birisi de geçilecek operatörün sunacağı tarifeler ve kampanyalar olmaktadır. Bu konuda Türk Telekom oldukça başarılı bir şekilde gel dene kampanyalarını sunmaktadır. Bu konuda sunulan gel dene tarifeleri oldukça ilgi görmekte sorunsuz olarak tercih edilmektedir.

Gel Dene Bedava internet Kampanyası

Bu tarifeler 1 GB, 3 GB ve 5 GB içeriklere sahip olmaktadır. Bu tarifelerden yararlanmak için yeni Türk Telekom abonesi olunması ve numaranın farklı bir operatörden taşınmış olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren kişiler Türk Telekom bayilerinden, 444 1 444 numaralı çağrı merkezinden veya kısa mesaj ile bu tarifelere geçiş yapabilmektedir.

Kısa mesaj ile 1 GB paket için “GEL DENE 1 GB” yazarak 5555’e göndermesi gerekmektedir. 3 GB için “GEL DENE 3 GB” yazmaları ve 5 GB için “GEL DENE 5 GB” yazarak göndermeleri gerekmektedir. Bu şekilde katılım yapılacak olan tarifelerin detayları aşağıda yer almaktadır.

  • 1 GB paketinde her yöne 600 dakika, 1000 sms ve 1 GB internet bulunmaktadır. Bu paket 32 TL aylık ücret ile alınmaktadır.
  • 3 GB pakette her yöne 750 dakika, 1000 sms ve 3 GB internet bulunmaktadır. Bu paket 40 TL aylık ücret ile alınmaktadır.
  • 5 GB pakette 1000 dakika, 1000 sms ve 5 GB internet bulunmaktadır. Bu paket 47 TL ücret ile alınmaktadır.

Türk Telekom Gel Dene Bedava internet Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top