LG V Genel Özellikleri 2021

LGV

LG telefon markasının yeni versiyon modelleri arasında adından en çok söz ettiren bir model olarak karşımıza çıkan LG V serisi, bir önceki serilere oranla çok daha donanımsal olarak geliştirilmiş durumdadır.

Lenova V Özellikleri

5.7 inç ana ekranı sayesinde oldukça geniş bir kullanım ekranına sahip olan LG V serisi, gelişmiş arka kameranın 16 MP olmasıyla göz dolduruyor. Bunun yanında 4K video özelliklerine sahip olan modelde, iki adet kamera bulunmaktadır.

Dayanıklı ve paslanmaz çelik kasası sayesinde gerek tasarım olarak gerekse sağlamlık olarak etkileyici bir özelliğe sahip olan modelde, 6 çekirdekli işlemci bunuyor. 192 gram civarında bir ağırlığa sahip olan bu modellerde parmak izi okuyucu özelliğini de oldukça geliştirmiş durumdadır.

LG V Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda V serisi modelinin tüm özelliklerini ve kamerası ile ilgili detayları teknoloji severler için tüm detayları ile anlattık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da firma web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lenova G Özellikleri

Scroll to Top