Lenovo Moto Genel Özellikleri 2021

LM

Lazer odaklama ile sunmuş olduğu anı yakalama özelliği sayesinde çok sevilen Lenovo telefonlar adeta kaliteli görüntü için tasarlanmış.

Lenova Moto Özellikleri

Güvenlik noktasında diğer telefonlardan farklı olarak parmak izinin etkisinden yararlanan bu telefon sizin dışınızda kimsenin sizin izniniz olmadan telefonunuzu karıştırmasına izin vermeyeceğe benziyor. Üstelik parmak izi okuma noktalarındaki 360 derecelik okuyucu sizlere her açıdan parmak izinizin tanınması imkanını sunuyor.

Lenovo Moto serisi satışlarında kutu içerisinde verilen Turbo Power şarj cihazı ile telefonunuzu yalnızca 15 dakika içerisinde şarj ederek uzun saatler boyunca kesintisiz olarak kullanmanız mümkün hale geliyor. Üstelik bu şarj en az 6 saat boyunca iletişim imkanı tanıyor.

”Lenovo Moto Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda teknoloji severler için Moto serisinin tüm özelliklerini sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da ana sayfa üzerinden en güncel içeriklerimizi takip edebilirsiniz.

Lenova S Özellikleri

Scroll to Top