iPhone SE Genel Özellikleri 2021

SE

iPhone SE, modeli belki de Apple firmasının en iddialı telefon modellerinden bir tanesidir. Dört inç ekrana sahip olmasına rağmen içerisindeki işlemci ve diğer teknik özellikler dolayısı ile bulunduğu kategorideki en güçlü telefon olma özelliğine sahiptir.

İphone SE Özellikleri

Model 12 megapixel ön kamerası ile oldukça net ve detaylı fotoğraflar çekmenize olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sahip olduğu işlemci teknolojisi 6s modelinin işlemci teknolojisi olduğu için performans gerektiren işlemlerde de oldukça büyük bir başarı göstermektedir.

Genel anlamda iPhone 5s modelinin tasarımına bağlı kalarak ancak işlemci olarak 6s işlemcisi kullanılarak üretilmiş bir modeldir. Bu sebep ile rakiplerinden hem tasarım hem de performans açısından bir adım öndedir.

iPhone SE Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda İphone SE modeline ait tüm merak edilenleri sizler için sıraldık. En yeni İOS güncellemesi ile birlikte gelen özellikleri üretici sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve diğer modelleri incelemek için ilgili kategoriyi ziyaret ediniz.

İphone 5S Özellikleri

Scroll to Top