iPhone 7 Genel Özellikleri 2021

iphone 7

iPhone 7 Apple firması tarafından iPhone modelinde üretilen ve piyasaya sunulan son telefon modellerinden bir tanesidir. Bu telefon müşterilerine beş farklı renkten en çok beğendiklerini seçme imkanı sunmaktadır.

İphone 7 Özellikleri

Aynı zamanda üç farklı hafıza kartına sahip telefon modeli de bulunmaktadır. Bu modeller 32 gb 128 gb ve 256 gb lık hafıza kartlarına sahiptirler. 4.7 inçlik HD ekranı ile mükemmel bir görüntü kalitesi sunan model içerisinde kullanılan ses teknolojisi ile aynı zamanda mükemmel bir ses dinleme imkanı da sunmaktadır.

Bir önceki modellerde de olduğu gibi bu modelin de ön kamerasının çözünürlüğü 12 megapixel. Bu da demek oluyor ki mükemmel netlikte fotoğraflar ve videolar çekmeniz bu modelle oldukça kolay ve oldukça keyifli.

iPhone 7 Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda iphone 7 modeline ait tüm merak edilen özellikleri ve ios güncellemsi ile birlikte gelen yenilikleri teknoloji meraklıları ile paylaştık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İphone 6 Plus Özellikleri

Scroll to Top