iPhone 6S Genel Özellikleri 2021

iphone 6s

Dokunmatik noktasında 3D Touch özelliği ile daha kolay bir kullanım sunan İphone 6S diğer İphone modellerini şimdiden gölgede bıraktı bile.

İphone 6s Özellikleri

Fotoğraf çekimindeki canlılık ve hareketli çekim özelliği sayesinde her anınızı kaydedecek olan kamerası hem dokunarak hem de ses komutları ile kolaylıkla kullanılabiliyor.

4,5 G uyumlu bu telefon sayesinde sevdiklerinizle hasret gidermek için yanlarına gitmek yerine canlı görüntülü görüşmelere katılabilir, HD video özelliği sayesinde mutlu anlarınızı herkesle paylaşma şansı yakalayabilirsiniz.

İOS 9 işletim sistemi ile sizlere sunulan bu telefonda hızın ve kaliteli Wifi çekim gücünün etkisini tam netliği ile görmeniz mümkün olurken şık tasarımı ile de gözlerinizi ondan alamayacağınız çok açık.

iPhone 6S Genel Özellikleri 2021” başlıklı yazımızda iphone 6s modeline dair tüm merak edilenleri sizler için A’dan Z’ye cevapladık. Daha detaylı bilgi almak için ana sayfamızı ya da Aplle web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca en güncel ios güncellemeleri de sizlerle paylaşılacaktır.

İphone 6 Özellikleri

Scroll to Top