4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi

4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi
4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi

Bu paket ile müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tarifelerine uygun hediye internet paketi sunulmaktadır. Kampanya şartlarını sağlayan müşterilerimiz bu fırsat ile kampanya dönemi boyunca kullandıkları interneti ekstra ücret ödemeden ikiye katlama imkânına sahip olmaktadır.

 Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi

SIM kartınızı 4.5G ile uyumlu bir kart ile değiştirmeniz ve uyumlu bir cihazda kullanmaya başlamanız halinde kampanyaya katılım otomatik olarak gerçekleşmektedir. Hattınızın 4.5G uyumuna sahip olup olmadığı hakkında bilgi almak için 4.5G yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mesaj için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Paket İle İlgili Detaylı Bilgiler

  • Paketten, 4.5G uyumlu bir hatta ve cihaza sahip olan ve bunu kullanan müşterilerimizden bireysel veya kurumsal hat sahibi olanlar yararlanabilir. Bireysel hatlar faturalı veya faturasız olabilir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan haklar 30 gün boyunca geçerlidir ve en fazla 3 defa tekrarlanabilir.
  • Kampanyadan 19 Mayıs 2017 tarihi ile 7 Ekim 2017 tarihleri arasında yararlanılabilir.
  • Kampanyaya katılımınızı onaylayan mesajın gelmesinin ardından haklarınızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmadığınız hakları sonraki aylara devretme imkânı bulunmamaktadır.
  • Kalan kullanıma ilişkin bilgilere hesabım uygulamasından ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya süresi sona erdiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Kampanyaya katılım otomatik olarak gerçekleşmekte olup iptal etmek istediğiniz takdirde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here