Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Özel Çözümler

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Özel Çözümler

Vodafone’un sunduğu kampanyalar sayesinde birçok fırsattan kolaylıkla yararlanacaksınız. Merhaba tarifesi için BURADAYIM yazarak 6666’ya SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Google Play Store veya Apple AppStore’dan da indirebilirsiniz. Çocuğunuz eğer Vodafone’lu ise Buradayım uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dijital Anne Babalara Özel Çözümler

Kullanıcı tanımlamak için Vodafone Cep Merkezlerine başvurabilirsiniz. Hem kendinizin hem de çocuğunuzun telefonundan bu uygulamayı indirebilirsiniz. Merhaba tarifesi sadece faturalı bireysel kullanıcılar için sunulmaktadır.Tarife içinde yurt içi her yöne 200 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet hakkı verilmektedir. Merhaba konuşma paketinden yararlanabilmek için Merhaba Tarifesi müşterisi olmak gerekmektedir.

Ek paket almak isteyenler MERHABA 250DK yazarak 7000’e SMS gönderebilirler. Kampanyadan yararlananlar aylık 4 TL indirimden yararlanmaktadır. İlk 3 ay ise 7 TL indirim hakkı kazanmaktadırlar. Kampanyalardan cayma bedelleri ise dönemlere göre farklılık göstermektedir.

Vodafone’dan Dijital Ebeveynlik Çözümleri

Vodafone çocuklarınızın dijital dünyada güvenli şekilde dolaşması için sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ücretsiz olarak VodafoneGuardian uygulaması da bu çözümlerden biri. Bu uygulamauygun olmayan mesaj, online içeriklere karşı ebeveynlere akıllı telefonları yönetmede yardımcı olmaktadır.

Belirli telefon numaralarının engellenmesi, tehdit içeren mesajların engellenmesi, çocuğun kamerayı kullanacağı veya arama yapacağı sürelerin belirlenmesi gibi daha birçok unsura bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Ebeveyn irtibat numarasını belirleme, şifre belirleme, mesaj yardımcısı etkinleştirme, ayarları özelleştirme gibi adımlarla bu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalar bireysel aboneler için geçerlidir.

Vodafone’dan Dijital Anne Babalara Özel Çözümler” başlıklı yazımızda Vodafone tarafından anne ve babalar için sunulan dijital hizmetlere değindik. Daha detaylı bilgi almak için yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

30 TL’ye 150 TL kampanyası

Scroll to Top