Vodafone Salla Dolsun 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Salla Dolsun 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörünün genç abonelerine özel platformu Freezone her geçen gün yeni bir kampanya ile karşımıza çıkmaktadır. Gençlerin mobil cihazlarda en çok ihtiyacı olan hizmet olan Vodafone bedava internet hizmetini ucuz fiyatlar ile sunarak öğrenci bütçesine de katkıda bulunan Freezone gençlik kulübüne katılabilirsiniz. Katılım şartları 7 yaş ve 25 yaş arasını kapsamaktadır. Bu noktada hem faturalı hem de faturasız hatları kapsayan birçok tarife ve kampanyanın yanı sıra size özel kampanyalar da bulunmaktadır. Paketiniz dolduğunda donan tarife ve ek paket kullanımı için de son derece uygundur.  VodafoneFreezone ‘Salla Dolsun’ kampanyası internet kullanımının özgürlüğe kavuşmasını sağlamıştır. Hediye kazanmak ve doyasıya internet kullanmak için ‘Salla Kazan’ kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Salla Dolsun 10 GB Bedava İnternet

İnternet Kampanyası Bedelleri

Kampayanın geçerli olduğu faturalı tarifeler ve faturasız hat paketleri ise;

Esnek Faturalı Mini tarifede 25 TL

Esnek Faturalı Midi tarifede 29 TL

Esnek Faturalı Maxi tarifede 35 TL

Esnek Faturalı Ekstra tarifede 45 TL

Esnek Faturasız Mini Tarife 22 TL

Esnek Faturasız Midi Tarife 27 TL

Esnek Faturasız Maxi Tarife 32 TL

Doya Doya İnternet Kullanımı

Tüm bu kampanyalar bedava internet özgürce kullanmak isteyen kişilere uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Sosyal medya tutkunları, mesajlaşma bağımlıları ve konuşma dakikaları ister faturalı ister faturasız olun bütün Freezone kulübüne sunulmaktadır. Freezone ile tanışarak avantajlı kampanyalardan ve cazip fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz. 7 ile 25 yaş arasını kapsayan Freezone kulübü renkli dünyanın kapılarını sizlere aralamaktadır.

Vodafone Salla Dolsun 10 GB Bedava İnternet Kampanyası” başlıklı yazımızda 10 GB bedava internet edinmek için yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Güncel kampanyalardan haberdar olmak için ana sayfamızı ziyaret edebilir, soru ve görüşleriniz için yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top